4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Поважний 75-річний ювілей відзначила Тернопільська школа №10

(0 голосів)
Автор 
on 19/10/2019

75-річчя відзначила Тернопільська загальноосвітня школа №10. Урочистості відбулися у Тернопільському драматичному театрі 18 жовтня.

Вік навчального закладу поважний, тому відзначають із розмахом. На сцені виступали діти та вчителі. На урочистості прийшли випускники усіх поколінь, учні, батьки, вчителі та місцева влада. Кращим працівникам вручили грамоти та спеціальні відзнаки.

Школа зовсім нещодавно отримала нового керівника. Ним став Андрій Газилишин. Директор навчального закладу розповідає, що хоч 75-річчя і є поважною датою, але це лише початок.

"Така поважна дата є лише початком розвитку та піднесення школи. Моїм завданням є підтримка дружньої атмосфери у школі як між педагогічним колективом так і учнівським. Є ідея створення медіалабораторії. Хочемо створити шкільний театр, ми включаємось у міжнародні проекти, які дадуть можливість дітям і вчителям розвиватись", - додає Андрій Газилишин.

Учнівсько-педагогічний колектив школи та випускників закладу освіти привітав заступник міського голови Леонід Бицюра. Він відзначив, що колектив школи завжди був і залишається зразковим, а результатом їхньої праці є успішні учні: 

"Я переконаний, що сьогоднішні зміни у школі зможуть продовжити всі ті якісні та позитивні тенденції. Дякую за те, що школа стала осердям екологічних знань в Тернополі, і завдяки якісній співпраці нам вдалося вийти на окрему цілісну програму охорони навколишнього середовища, - каже Леонід Олексійович. - Я впевнений, що школа залишиться осердям формування щирого, доброго, порядного українця". 

Також він відзначив успішне впровадження інклюзивної освіти у ТЗОШ №10 та спільно з головою правління Благодійного фонду «Єднання поколінь» Ольгою Гордієнко, вручив колективу школи необхідне обладнання для роботи з інклюзією.

Випуск Ліни Степанівни був першим у 10-тій школі. На свято, каже, давно запланувала прийти. Шкільні спогади залишилися у пам’яті й досі, а це чудова нагода ними поділитись.

"Знання та засади, які я отримала багато років тому у школі провели мене через життя. Зі мною залишилося багато шкільних друзів, яких я зараз щиро люблю. Після школи залишилися лише найкращі спогади", - каже пані Ліна.

За період існування школи, у ній змінилося 15 директорів. Зараз там навчається понад 800 учнів та 80 вчителів.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.