4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Завершився І етап експериментального навчання у Тернопільському ліцеї №21- спеціалізована мистецька школа ім. І. Герети

(0 голосів)
Автор 
on 04/10/2019

1 жовтня в Києві, в Інституті модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України успішно відбувся звіт про І етап експериментальної роботи у Тернопільському ліцеї №21 – спеціалізованій мистецькій школі ім. І.Герети.

А звітувати було про що. Адже робота проведена велика: це і науково-дослідна робота вчителів, і перемоги учнів, і численні тренінги, семінари, майстер-класи тощо.

"І тему ми обрали таку, яка б співпадала з ідеями засновника школи. І сьогодні вона відповідає вимогам НУШ. Це «Формування мистецького середовища в закладі загальної середньої освіти", - розповідає директор Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети Марія Гудима.

Нагадаємо, рік тому, майже одночасно із реорганізацією Тернопільської обласної експериментальної обласної школи мистецтв, вперше за роки роботи експериментальної школи, директором закладу Марією Гудимою було офіційно подано заявку в Міністерство освіти і науки України про початок експерименту Всеукраїнського рівня.

Дирекція та педагогічний колектив закладу висловлює щиру вдячність за сприяння та допомогу у експериментальній діяльності Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти та науковому керівнику експерименту професору Анатолію Вихрущу.

Останнє редагування П'ятниця, 04 жовтня 2019 18:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.