4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Відбувся конкурс на посаду директора ТЗОШ №10

(0 голосів)
Автор 
on 18/09/2019

Заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 відбувся 17 вересня, в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

На вакантну посаду директора було подано документи двох кандидатів: 

- Газилишин  Андрій  Богданович;

- Якимчук  Володимир  Зіновійович.

Конкурсний відбір передбачає кілька етапів.  Перший - перевіка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора.  На другому, заключному, кандидати згідно з правилами положення, презентували перспективу розвитку  закладу на найближчі 5 років, склала тест на знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти, Закону про загально-середню освіту, знання вікової психології, конфліктної психології, логічні питання  та письмово вирішила окреме ситуаційне завдання.

"Ми вибудували максимально відкриту систему відбору: комісія складається з представників батьківського й трудового колективів, що обираються шляхом жеребкування, представників засновника, тобто міської ради,  громадських та профспілкових організацій., - кажезаступник міського голови, голова конкурсної комісії Леонід Бицюра. – Найближчим часом освіта в Україні змушена буде пройти через ряд реформ. Для нас важливо, щоб трудовий колектив успішно співпрацював та ставав зразковим для міста та України. Також тепер після завершення конкурсного відбору, міський голова бере до уваги наше рішення, після чого визначається із терміном на який буде підписаний контракт із новим керівником закладу", - додає голова комісії.

За результатами даного випробовування кандидатів,  Андрій Газилишин здобув перемогу набравши 72,4  відсотки.

Варто зазначити, що до підрахування балів міг долучитися кожен охочий член конкурсної комісії.

Таким чином, згідно результатів конкурсу, комісія рекомендуватиме  кандидатуру Андрія Газилишина на посаду директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 міському голові.

Остаточне рішення результатів конкурсу упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору, має бути оприлюднене на офіційному сайті Тернопільської міської ради. 

 Аліна Жайворонко

Останнє редагування Середа, 18 вересня 2019 12:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.