4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У Тернополі відзначили День знань по-особливому

(0 голосів)
Автор 
on 02/09/2019

Перше вересня цьогоріч у Тернополі відзначили по-особливому. У парку Шевченка відбулось науково-розважальне свято «День знань. Версія 1.0», яке зібрало понад тисячу тернополян різного віку.

Організатори заходу - Тернопільська міська рада, Центр наук Тернополя та Молодіжна міська рада. 

Упродовж заходу тернополяни та гості міста мали можливість взяти участь у майстернях, тренінгах, іграх, експериментах, ознайомитись з можливостями закладів освіти Тернополя, потанцювати та обрати для себе напрямок громадської діяльності на «Алеї можливостей»

Загалом було представлено 83 намети. У яких діяли освітні, культурні, спортивні локації та локації громадських організацій.

"Ми хотіли, щоб усе місто об’єдналося та відчуло день знань та показати, що наука може бути цікавою, - каже співорганізатор заходу, радник міського голови із питань молоді Христина Білінська. - Також молодь мала можливість ознайомитися з громадськими організаціями нашого міста та запалитися натхненням до навчання".

“Наша молодь завжди була і залишається взірцем для наслідування для всієї Укпраїни, - зазначає заступник міського голови Леонід Бицюра. - Доказом цього є минулорічні результати зовнішнього незалежного оцінювання. Тернопіль посів друге місце у рейтингу обласних центрів за презультатами ЗНО. Дякуємо Христині Білінській за безкінечний потік ідей, які успішно реалізовуються в містія".

Кожна локація зібрала біля себе чимало людей. Тут можна було вивчити будову людських органів, навчитися виготовляти мило, відчути віртуальний світ та навіть полежати у гамаку.

"Захід є правді цікавим. Оскільки гості міста, які планують вступати в один з наших вишів, можуть поспілкуватися з самими студентами навчального закладу, - ділиться враженнями тернополянка Діана. - Також тут багато майстер – класів, що є дуже цікавим для дорослих та дітей.   Круто, що тут не лише навчальні заклади демонструють себе, а й різні організації. Думаю багато тернополян могли не знати про їхню діяльність".

Усі охочі також могли стати гладачами концерту, який організували талановиті учні Тернопільських шкіл. 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.