4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Талановитих тернополян відзначила міська рада

(0 голосів)
Автор 
on 21/08/2019

Найкращих учнів, двохсотбальників та науковців нагородили іменними стипендіями сьогодні, 21 серпня, під час святкової сесії Тернопільської міської ради.

Комісією було визначено 92 найкращих учня загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 

Учениця Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Марта Левицька отримала іменну стипендію за значні досягнення в історії та діяльність  у міському учнівському самоврядуванні “Наснага”. Дівчина подякувала міській владі за підтримку учнів за досягнення:

“Кожному з нас ці перемоги далися нелегко. Я пишаюся тим, що я живу та навчаюся саме у Тернополі. Місті, де підтримують людей, які розвиваються. Адже для нас отримання цієї нагороди є стимулом для подальшої праці”, - зауважила Марта.

Зокрема, виділяли досягнення у мовознавстві, математиці, фізиці, хімії, біології, музиці, фізичному вихованні, учнівському самоврядуванні та інших галузях. Стипендію протягом навчального року нагороджені отримуватимуть у розмірі 300 грн щомісяця. 

Тернополяни, які здали Зовнішнє незалежно оцінювання на 200 балів отримали сертифікати на 2000 грн. А ті двохсотбальники, що залишились навчатися у вузах Тернополя, щомісяця отримуватимуть по 1000 грн. Наразі у місті навчатиметься лише троє тернопільських двохсотбальників.

Випускник Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка Петро Волошин навчатиметься у Тернопільському національному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського. Хлопець зазначає, що такий високкий результат йому вдалося досягнути завдяки високому рівню навчання у гімназії та власній наполегливості:

“Тернопіль спраавді підтримує старанну та талановиту молодь, - каже хлопець. - Мотивує її ставати науковою елітою не лише Тернополя, а й України”. 

Також під час сесії було нагороджено науковців, представників різних вищих навчальних закладів міста та директор Тернопільського міського методичного центру.  Усі вони отримали премії у розмірі 15- 20 тис. грн.

“Ми сьогодні мали можливість почути нагороджених, - розповідає начальник управління освіти у науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк. - І побачили, що така підтримка дійсно мотивує їх до подальшої праці. Це їхні перші кошти, зароблені розумом, стараннями. Адже біля кожного учня був послужний список перемог. Це переможці олімпіад та учасники різних конференцій”. 

 

Аліна Жайворонко

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.