4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Ряди бакалаврів Тернополя поповнились

(0 голосів)
Автор 
on 09/07/2019

На факультеті економіки та менеджменту ТНТУ ім. І. Пулюя  сьогодні свято – вручення дипломів бакалаврам. Під час урочистостей, випускників привітав кандидат у народні депутати від об’єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра.  

Дипломованими фахівцями цьогоріч стало 239 випускників, зокрема 150 дипломів отримали випускники денної форми навчання, з них 26 — з відзнакою, та 89 студентів заочної форми навчання, з них 7 — з відзнакою!

На жаль, не усім, хто навчався з цьогорічними випускниками, судилося дійти до цього святкового дня – Дня випуску та отримання дипломів. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять Віталя Гнатишина, який помер торік від важких травм.

Зі словом-молитвою звернувся до випускників духовний капелан університету, священик храму Покрови Пресвятої Богородиці міста Тернополя, отець Ярослав Шевчук, який сказав, що зміни в Україні сьогодні залежать від кожного з нас, від усіх, хто сподівається на працю та реалізацію своїх можливостей в цій країні, хто прагне нової якості життя!

"Покоління сьогоднішніх випускників є гідним, амбітним, відповідальним, дружнім та цілеспрямованим,  -  звертається Леонід Олексійович.  -  Це покоління людей, які живуть у своєму часі та вже змінюють його. Найголовніше, що я хоч донести вам, дорогі випускники, це те, що потрібно раціонально користуватися своїм часом. Життя завжди дає шанс тим, які знають куди йдуть та мають перед собою мету. Ніколи не губіться в сумнівах, бо вони часто деморалізовують дезорієнтовують. Але є наполегливість та віра в себе, які долають ці сумніви. Я вірю, що ви станете успішними у всіх сферах діяльності".

Щирими словами втіхи та гордості розпочав свою вітальну промову ректор Тернопільського Національного університету ім. І. Пулюя Петро Ясній. Він висловловив свою впевненість в успішному майбутньому випускників факультету менеджменту та економіки:

«Попри будь-яку відстань, яка може відділяти наших колишніх студентів від Альма-матер, двері Університету завжди відкриті для них», – запевнив ректор.

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Вівторок, 09 липня 2019 19:28

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.