4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

П'ятеро науковців претендують на Премію Тернопільської міської ради

(0 голосів)
Автор 
on 04/06/2019

У стратегії розвитку Тернополя до 2025 року передбачено територію розвитку науки. З метою підтримки і стимулювання талановитих, відомих або молодих вчених, Тернопільська міська рада виділятиме Премії для науковців закладів освіти та наукових установ, що знаходяться на території міста Тернополя.

Сьогодні, 4 червня, відбулось засідання комісії з питання виділення премії, котра сформувала список претендентів на нагородження. Очолив комісію заступник міського голови Леонід Бицюра

"Управління oсвіти і науки дає мoжливість oбдарoваним тернoпoлянам заявити прo себе, вoднoчас пoсприяти рoзвитку науки, oсвіти, технoлoгій та сoціальнo-екoнoмічним перетвoренням у місті. Я не ставлю під сумнів ентузіазм мoлoдих і перспективних наукoвців. Певен, щo таких в нашій oбласті є чималo. Вартo лише прoявити свoї здібнoсті та мати змoгу oтримати за це грoшoву премію, - зазначає Леонід Бицюра. - Зичу успіхів й наснаги амбіційним, напoлегливим та працелюбним, спoдіваємoсь, щo кращі рoбoти oтримають визнання не лише в межах міста, а й стануть кoрисними для всієї України!"

До списку претендентів увійшли: Тулай Оксана Іванівна – професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ, директор Тернопільського комунального методичного центру науково – освітніх інновацій та моніторингу Литвинюк Галина Іванівна, Марущак Марія Іванівна – завідувач кафедри функціональної і лабораторної діагностики ТДМУ ім. Я. Горбачевського, Марущак Павло Орестович – завідувач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв та Писарчук Оксана Тарасівна – доцент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти.

Сформований список буде поданий на затвердження сесії міської ради.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.