4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Тернопіль формуватиме модель розвитку правової освіти школярів

(0 голосів)
Автор 
on 22/05/2019

Впродовж п’яти років у Тернополі формуватимуть модель, яку впроваджуватимуть на території України. На базі міської школи правового-ліцею № 2 діятиме Всеукраїнський експеримент “Громадянська компетентність школярів”, який допоможе сформувати розуміння правових засад в державі та сформувати громадянську свідомість учнів.

Як зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра, Тернопіль стає майданчиком творення нових моделей:

"Для того, щоб мати повноцінний стандарт підготовки громадянської компетентності школярів по всій Україні, у Тернополі сформується модель, яка враховуватиме досвід наших педагогів, юристів, територіального управління юстицій, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів  та вищими навчальними закладами",- зазначає Леонід Бицюра.

За словами директора ТНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – правового ліцею №2 Інни Іванюк, правова освіта, ормування правосвідомості – одні з основних ознак громадянської компетентності:

"Ми довго очікували підпису міністра освіти та за його наказом  до 2023 року ми маємо завершити експеримент написанням концепції громадянської освіти школярів, - ділиться Інна Іванюк. - Я сподіваюсь, що саме у Тернополі зародиться та платформа методики форм різноманітних прийомів навчання, яка формуватиме правосвідомість дітей".

Для того, аби діти краще розуміли свої права та обов’язки, у рамках проекту, з ними постійно проводять різні флешмоби, ігри та заняття.  А для дошкільнят розробили багато різних розмальовок.

Експеримент “Громадянська компетентність школярів» завершиться у 2023 році написанням концепції громадянської освіти школярів.

 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.