Версія для друку

Феєричне свято талантів Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети відбулося у філармонії

(0 голосів)
Автор 
on 10/05/2019

Звітний концерт Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети  відбувся 8 травня, у Тернопільській обласній філармонії.Вихованці закладу представили на сцені музичні та хореографічні номери, декламували вірші, а у фойє працювала виставка художніх творів.

Творчий звіт пройшов під назвою “Храм музики, мистецтва і краси для матері своєї сотвори” та зібрав близько 200-т вихованців ліцею №21-спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети.

"Свій талант на сцені сьогодні покажуть зразкові ансамблі флейтистів, скрипалів, гітаристів, нещодавно створений ансамбль бандуристів, - зазначає директор Тернопільського ліцею №21-спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети Марія Гудима. - Сьогодні наш навчальний заклад покаже, що він справді має право на існування та гідно несе ім’я Ігоря Герети".

Протягом року талановиті вихованці активно брали участь у різноманітних конкурсах різного рівня та завойовували призові місця.

Заступник місього голови Леонід Бицюра привітав навчальний заклад з першим творчим звітом та зазначив, що ліцей став єдиним навчальним закладом України, який розпочав експериментальне навчання всеукраїнського рівня за темою «Формування мистецького середовища в закладі загальної середньої освіти», що сприяє розвитку саме мистецької освіти в закладі та напрацюванню методик викладання.

"Я радий тому, що сьогоднішня концертна програма не змогла вмістити всіх бажаючих показати свої таланти на сцені. Це означає те, що атмосфера у школі мотивує до праці дітей та педагогів. Саме цей заклад став учасником експерименту Міністерства освіти і науки України, як творення мистецького середовища у загальноосвітньому навчальному закладі. Саме у ліцеї №21- мистецькій школі ім.. Ігоря Герети  можуть бути сформовані моделі мистецького виховання дітей. Це те чого ми так довго прагнули", - зазначає Леонід Бицюра.

Також Леонід Олексійович вручив педагогам ліцею грамоти за здобутки у нелегкій праці, а учнів відзначив подарунками від Благодійного фонду «Єднання поколінь».

Нагадаємо, що 20 квітня 2018 року на черговій сесії міської ради прийнято рішення про реорганізацію Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв імені Ігоря Герети шляхом об’єднання з ЗОШ №21. У результаті реорганізації було створено єдиний заклад – Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради.

Аліна Жайворонко

Останнє редагування П'ятниця, 10 травня 2019 23:25