4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Триває конкурс на посаду директора Тернопільського технічного ліцею

(0 голосів)
Автор 
on 03/05/2019

2 квітня відбувся його перший етап конкурсу на зміщення посади директора Тернопільського технічного ліцею, під час якого розглядалися заяви претендентів та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам та відбувається голосування про допущення претендентів для участі у конкурсному відборі. 

Голова конкурсної комісії, заступник міського голови Тернополя  Леонід Бицюра ознайомив присутніх з порядом проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

"Ми вибудували максимально відкриту систему відбору: комісія складається з представників батьківського й трудового колективів, що обираються шляхом жеребкування, представників засновника, тобто міської ради,  громадських та профспілкових організацій., - каже Леонід Бицюра. - Також тепер після завершення конкурсного відбору, міський голова бере до уваги наше рішення, після чого визначається із терміном на який буде підписаний контракт із новим керівником закладу", - додає голова комісії.

Конкурсний відбір здійснюється в кілька етапів. Перший - перевіка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора. Леонід Бицюра констатував, що на розгляд конкурсної комісії надійшла лише одна заявка про бажання взяти участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора  Тернопільського технічного ліцею від  учительки  англійської мови Тернопільської ЗОШ №23 Марусиної Юлії Валентинівни.

Комісія розглянула заяву претендентки й проголосувала за її допущення до наступного етапу конкурсного відбору. Тож, на Руслану Володимирівну чекає ще тестування й презентація бачення розвитку школи. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.