4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Молодь продовжує реалізацію проекту "Тернопіль - студентська столиця"

(0 голосів)
Автор 
on 10/04/2019

У рамках реалізації проекту «Тернопіль – студентська столиця», 9 квітня у Центрі науки Тернополя відбулася зустріч для студентів навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації, яка зібрала понад 30 слухачів та 5 лекторів, які провели "Мотиваційний тренінг для студрад". 

Серед доповідачів були заступник  міського голови Леонід Бицюра, директор благодійного фонду «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко, голова молодіжної міської ради Леся Голик, викладач англійської мови ТНПУ ім. В. Гнатюка Наталя Худа та засновник платформи альтернативної освіти «Коло» Назар Сарабун.

Зустріч відбулась у формі діалогу. Учасники дискутували про мотивацію до вивчення іноземних мов, їхню реалізацію у суспільстві, врахування особистісних характеристик та попиту на ринку праці, визначення професійних інтересів, схильностей на основі самооцінки, інформування про навички, необхідні для успішної та  вмотивованої до саморозвитку особистості.

Леонід Бицюра спільно з Ольгою Гордієнко розповіли студентам, які є можливості розвитку професійних навичок можливі для молоді на базі різних проектів, зокрема соціальної ініціативи «Єднання поколінь»:

"Соціальні зв’язки між поколіннями цілісно  відображають суспільство та його розвиток. У проекті студенти можуть долучитися до роботи не лише з поважними тернополянами, а й іншими вразливими верствами населення. До нас долучаються різні університети: наприклад медики вимірювали рівень цукру в крові учасників ініціативи, студенти педагогічного допомагають учасникам активно розвиватися у сфері екології та вивченні інших мов, економісти ознайомлюють із фінансовою системою", - каже заступник міського голови.

За словами організатора заходу Лесі Голик, зустріч у даному форматі відбулася вперше:

"Дуже радію, що вдалось зібрати хай невелику кількість, але зацікавлених молодих людей. Сподіваюсь, хоча б п'ятьом присутнім уся подана інформація буде корисною. Домовились зі студентами, що будемо проводити такі заходи хоча б раз на місяць", - роповідає дівчина.

Проект "Тернопіль - студентська столиця" покликаний позиціонувати Тернопіль, як найбільш комфортне місто здобуття вищої освіти для українських та іноземних студентів. В рамках проекту представники Тернопільської міської ради, керівництва навчальних закладів, студентського самоврядування та громадських організацій регулярно збираються для власної самореалізації та обговорення спільних проектів.

Аліна Жайворонко

 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.