4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere» відбувся у Тернополі

(0 голосів)
Автор 
on 08/03/2019

Упродовж 6-7 березня на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету відбувся відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір "Natus vincere" на кубок ректора ТНЕУ як командні змагання між тими, хто вміє письмово та усно висловлювати й обґрунтовувати свою позицію з приводу тієї чи іншої проблеми та довести її в наукових дискусіях – раундах. У заході взяли участь 105 команди з різних куточків України – учні10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та студенти 1-2 курсів коледжів з Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької, Рівненської, Луганської і Запорізької областей.

Визначали та нагороджували переможців турніру 7 березня. Декан юридичного факультету  Тернопільського національного економічного університету Сергій Банах розповідає, що переможців вибирали під час трьох етапів туру –  "Мозковий штурм", "Емпіричне завдання" та "Інтелектуальне рівняння":

"Ми раді, що цьогоріч стільки молодих та перспективних людей долучилося до нашого турніру.  Усі оцінки, які отримали учасники, можна перглянути онлайн та оцінити рівень команди у турнірній таблиці, - каже Сергій Банах. - Керівниками журі були призначенні відомі практики, які були не упередженні в оцінюванні".

До нагородження та привітань учасників турніру долучився заступник міського голови Леонід Бицюра:

"Деякі з вас, дорогі учасники, подолали сотні кілометрів лише для того, щоб приїхати у наше затишне місто, побачити, яке воно гостинне, комфортне. Думаю вам сподобався наш юридичний факультет, який є нашою гордістю, - звертається Леонід Бицюра. - Сподіваюсь в подальшому ви зможете обрати гідний навчальний заклад, який допоможе вам стати успішними та конкурентоспроможними".

До слова, Західноукраїнський інтелектуальний турнір "Natus vincere" на кубок ректора ТНЕУ, проводиться вже кілька років поспіль.

Джерело фото: сайт ТНЕУ

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.