4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Найкращих знавців рідного слова нагородили грамотами та приємними подарунками

(0 голосів)
Автор 
on 22/02/2019

Українська гімназія імені Івана Франка, вже традиційно, зібрала школярів-переможців конкурсів та олімпіад з української мови та літератури з різних навчальних закладів міста. Символічно, що урочисте нагородження відбулося саме 21 лютого, коли світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

Директор навчального закладу Анатолій Крижанівський розповідає, що влаштовувати свято для переможців олімпіад вже стало традицією, якій не один рік:

"Кожного року, у нашому найстарішому навчальному закладі міста, ми збираємо переможців усіх міських олімпіад з української мови та літератури для того, щоб відзначити їх грамотами та подарунками від наших меценатів, - додає пан Анатолій. - Діти вартують цієї похвали, і в подальшому це додасть їм наснаги до нових звершень".

У актовій залі гімназії зібралося понад сотню учнів з усіх шкіл міста. Для них підготували святкову програму та вручили подарунки.

Учениця третього класу Тернопільської класичної гімназії Вероніка Скоробагата, зайняла ІІ місце у міському етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Дівчинка вперше взяла участь у олімпіаді, але каже, що в майбутньому обов’язково здобуде І місце:

"Перед олімпіадою я дуже хвилювалася, але зі мною була мама і вона допомагала мені зосередитись на конкурсі. Я рада, що не побоялася та взяла участь. На наступний рік я підготуюся ще краще і постараюся здобути перемогу", - зазначає Вероніка.

"Завдяки таким конкурсам діти краще зорганізовуються, збагачують багаж своїх знань шляхом навчання та комунікації з іншими учасниками, - зазначає заступник міського голови Леонід Бицюра. - Сьогодні кожна школа представила свого переможця у тому чи іншому конкурсі. Це показує якісний рівень освіти у всіх навчальних закладах міста".

До нагородження призерів олімпіад долучилися видавництво «Навчальна книга – Богдан», видавництво «Підручники та посібники», благодійний фонд «Єднання поколінь», головою правління якого є Леонід Бицюра, група компаній "Smart Snack" та Тернопільська міська рада.

 

 

Останнє редагування П'ятниця, 22 лютого 2019 18:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.