4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Відбувся конкурс на посаду директора ТСШ №3

(0 голосів)
Автор 
on 30/01/2019

Заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся 29 січня, в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

Документи на посаду директора навчального закладу подала лише один кандидат - вчитель української мови і літератури Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Руслана Петрокушин.  За її плечима 25-річний стаж вчителя вищої категорії.

Конкурсний відбір передбачає кілька етапів.  Перший - перевіка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора.  На другому, заключному,  Руслана Петрокушин, згідно з правилами положення, презентувала перспективу розвитку  закладу на найближчі 5 років, склала тест на знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти, Закону про загально-середню освіту, знання вікової психології, конфліктної психології, логічні питання  та письмово вирішила окреме ситуаційне завдання.

"Ми вибудували максимально відкриту систему відбору: комісія складається з представників батьківського й трудового колективів, що обираються шляхом жеребкування, представників засновника, тобто міської ради,  громадських та профспілкових організацій., - каже заступник міського голови, голова конкурсної комісії Леонід Бицюра. - Минулого року у Тернополі,такий досить непростий шлях відбору на посаду директора пройшло 8 шкіл. Також тепер після завершення конкурсного відбору, міський голова бере до уваги наше рішення, після чого визначається із терміном на який буде підписаний контракт із новим керівником закладу", - додає голова комісії.

За результатами даного випробовування кандидата, Руслана Петрокушин  набрала 29,25 балів, що становить 94 відсотки.

"Своїми результатами я задоволена. Так само мене приємно вразила і атмосфера під час конкурсу, - ділиться враженнями пан Руслана. - Я не відчула до себе упередженого ставлення зі сторони комісії. Усі питання сьогодні звучали конструктивні, хоча мені і не вдалося відповісти повністю на усі, але з часом я зможу дати на них відповідь. Нова система відбору допомагає підбирати більш кваліфікованих керівників, оскільки згідно з вимогами, він повинен бути обізнаний і  у законодавчій сфері, і бути в темі усіх освітніх новинок та можливостей для розвитку школи".

Варто зазначити, що до підрахування балів міг долучитися кожен охочий член конкурсної комісії.

Таким чином, згідно результатів конкурсу, комісія рекомендуватиме  кандидатуру Руслани Петрокушин на посаду директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов міському голові.

Остаточне рішення результатів конкурсу упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору, має бути оприлюднене на офіційному сайті Тернопільської міської ради. 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.