4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Щоб бути успішним, потрібно любити свою справу - Леонід Бицюра

(0 голосів)
Автор 
on 25/12/2018

З 22 по 24 грудня в Молодіжному центрі Тернополя відбувся проект "Школа Успіху", організатором якого є 14-річний хлопець Ілля Іванечко. Участь у безкоштовному освітньому проекті взяли підлітки віком 13-15 років.

Організатори поставили перед собою завдання навчити молоде покоління реалізовувати себе, стати успішним, розкрити власний потенціал. Крім того, проект «Школа успіху Тернопіль 2018» покликаний мотивувати підлітків до саморозвитку, активного способу мислення, відповідальної цілеспрямованої поведінки. 

Одним зі спікерів був заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Він розповів про свій власний шлях успіху та поділився досвідом, який здобував у Європі та Америці.

"Важливо,  що у Тернополі є люди, які здатні надихати один одного та ділитися здобутими знаннями. Але найкращим, чим я міг поділитися сьогодні з учасниками – це своїм власним досвідом., - зазначає. -Щоб бути успішним потрібно: по-перше, любити ту справу, якою займаєшся, по-друге, зрозуміти для себе, чим насправді хочеш займатися. А для того, щоб це зрозуміти, потрібно приймати участь у всіх можливих стажуваннях та практиках, лише тоді можна побачити та оцінити певне фахове середовище. Також потрібно розуміти, що поняття «успіх», кожен трактує по-своєму. Тому шляхи до нього у кожного різні", - переконаний Леонід Бицюра.

Також заступник очільника міста вручив учасникам Школи успіху святкові подарунки від спонсорів. Зокрема блокноти та ручки, які подарував Благодійний фонд «Єднання поколінь».

Протягом трьох днів, учасники мали змогу поспілкуватись з спікерами і ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії.

Аліна Жайворонко

 

Останнє редагування Вівторок, 25 грудня 2018 14:42

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.