4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Тернопільський ліцей №21 тепер має свою мультимедійну лабораторію

(0 голосів)
Автор 
on 22/12/2018

Першу в Україні мультимедійну лабораторію  відкрили у Тернопільському ліцеї №21- спеціалізованій мистецькій школі імені Ігоря Герети, 21 грудня. 

"Новостворений заклад має стати майданчиком підготовки людей  з особливим баченням розвитку міста та країни, котрі зможуть оперувати знаннями і навиками з мистецьких дисциплін,- зазначає голова Тернопільської Кінокомісії, заступник міського голови Леонід Бицюра.- Ліцей №21 нещодавно отримав статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня. І мультимедійна лабораторія стане ще одним експериментом".

Окрім відкриття мультимедійної лабораторії, у рамках ІІІ Всеукраїнського форуму «Кінохвиля», для школярів провели майстер-класи.

Мультиплікатор, журналіст, керівник студії мультиплікації «Мураха» Тетяна Ясінчук, демонструвала школярам майстер-клас з пластилінової анімації. Дівчина вже зняла близько десяти робіт в техніці пластилінова анімація, які відзначені номінаційними перемогами на фестивалях, одна з яких – «Теплий дощ» на пісню відомого гурту «Мері».

"Я навчаю дітей основам анімації по всій Україні. Вважаю, що це є доволі просто, особливо для дітей, - розповідає Тетяна. - Вони в захваті від самого процесу, а коли бачать уже готовий анімаційний результат – вони загоряються ще більше до роботи".

Також відбулися й інші майстер-класи: правилам озвучення мультфільмів та аранжування навчала школярів музикант Наталія Багрій. Майстер-клас з режисури провів режисер, співавтор фільмів «Війна за свій рахунок», «Добровольці Божої чоти», «Міф» - Іван Ясній.

"Іван Ясній пообіцяв в подальшому продовжити проводити майстер-класи для учнів, - каже ініціатор створення мультимедійної лабораторії Юрій Кулик. – Але оскільки він не зможе часто приїжджати, то ми домовились, що вони проводитимуться онлайн".

Подивитися, які нові можливості відкрилися для тернопільських школярів, прийшов і голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.


Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.