4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Медійний центр «Планета Z» вийшов на орбіту

(0 голосів)
Автор 
on 29/11/2018

На дитячо-юнацькій  медійній орбіті  Тернополя й України  засяяла нова  "Планета Z".   Її творці  Наталія Орищак та Олена Мудра, зробили усе для того аби тернопільські школярі могли реалізовувати себе у медійному просторі ще з дитинства.

Офіційне відкриття відбулось 27 листопада. Новий медійний дитячий простір розташований у Торгово-розважальному центрі «Атріум».

Подія зібрала усіх друзів, учасників, юнкорів, тренерів, батьків, і продюсерів, які активно долучилися до створення центру.

За словами співзасновника Наталія ОрищакМедіа «Планета Z" - це два в одному : Інтернет ТБ і медіа школа.

"Головним завданням даної медійної платформи є об'єднання школярів, навколо створення ідеї власного медійного простору, через який вони будуть транслювати власне бачення світу", - зауважує.

"Близько року назад, ми створили спільний проект  - передачу "Телевітамінки". І з того часу, учасники нашої школи разом з іншими дітьми знімали програму. За рік часу, завдяки наполегливим старанням дітей, вийшло близько двохсот "Телевітамінок". Сучасне покоління Z не потребує нашої допомоги. Все, що нам потрібно робити – це слідувати за ними та допомагати при необхідності", - додає співзасновник Олена Мудра.

Гостей дивували доробками юних планетозетівців. Презенутвали нарізки відеороликів з програми «Телевітамінки», над якими діти працювали протягом року, соціальні ролики, ділились планами.

Батьки та гості заходу побачили як майстерно та цікаво проходили зйомки сюжетів, і як талановито маленьким школярам вдавалася їхня робота.

Дитячо-юнацький медійний центр «Планета Z» тісно співпрацює з Тернолпільською Кінокомісією, творчим об’єднанням «КіноХвиля», фестивалем дитячого кіно анімації і телебачення «КіноХвилька».

Привітати з відкриттям дитячого медійного простору прийшов  голова Тернопільської кінокомісії, заступник міського голови Леонід Бицюра. 

"Наш інтерес полягає у розвитку дітей, - зазначив він. - Вони повинні бути креативними, відкритими та відчувати себе справжніми «зірочками». Коли в Тернополі вперше почали проходити кастинги на зйомки у фільмах, то кастинг директори відзначали саме тернопільських дітей. Але кіно полягає не лише у акторській діяльності. Тому формування медіацентрів, кіношкіл та інших студій, які готують режисерів, операторів сценаристів, літераторів, є не менш важливим."

У дитячо-юнацькому медійному центрі «Планета Z», діти зможуть опановувати навики різних недійних професій. А саме: ведучого, журналіста, відеоператора, монтажера, кореспондента, редактора та режисера, фотографа, блогера та мультиплікатора.

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Четвер, 29 листопада 2018 08:55

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.