4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У Тернополі стартувало трансфер-містечко #T'mistechkо

(0 голосів)
Автор 
on 14/11/2018

У Тернополоі стартувало  освітнє трансфер-містечко  інноваційних можливостей #T'mistechkо. Ініціатор заходу - Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу. 

Програма орієнтована на формування стратегії розвитку школи, на налагодження командної роботи вчителів, стосунків з учнями і батьками, підтримку у реалізації громадоорієнтованості та учнеорієнтованості школи, надання інструментів лідерства директорам та вчителям.

"Нашою метою є впровадження методик концепції Нової української школи, побудова освітньої системи, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. - Освітня система повинна бути доволі гнучкою. Оскільки повинна відповідати трансформаціям та запитам суспільства. Освіта для Тернополя завжди є пріоритетною. Наші досягнення визнані вже на державному рівні. Це є якість методичної служби, і результати ЗНО. Наступним рівнем є взаємодія галузей освіти з вищими навчальними закладами, по підготовці фахівців пріоритетних галузях економіки нашого міста", - додає заступник міського голови.

Варто зазначити, що зовсім нещодавно у Тернополі відбулося підписання угод про муніципальне замовлення фахівців, між Тернопільською міською радою та вишами міста.

На базі навчальних закладів буде створено інтегративні локації, де в атмосфері конструктивної співпраці освітяни долучаться до створення компетентнісного методичного простору, моделюватимуть процес реалізації наскрізних ліній відповідно до Державного стандарту.

У трансфер-містечку інноваційних можливостей  #T'mistechkо, беруть участь керівники шкіл міста, їхні заступники та методисти.  Автором ідеї та розробником #T'mistechkо є директор ТКМЦ НОІМ Галина Литвинюк.

"В успішній команді завжди є якісні очікувані результати, які спрямовані на особистість, яка має бути успішною в житті, і матиме можливість змінити соціальну сферу нашої держави, - зауважила Галина Литвинюк. Наше містечко має велику чисельність інноваційних елементів. В зміст цієї інноваційної діяльності, закладена реалізація чотирьох наскрізьних ліній держстандарту реформи Нової української школи".

Трансфер-містечко #T'mistechkо триватиме з 14 по 16 листопада.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.