4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Soft-Skills платформа відбулася у одному із вишів міста. Учасникам розповіли про важливість м'яких навичок.

(0 голосів)
Автор 
on 13/11/2018

Soft-Skills платформа відбулася  сьогодні, у Навчально-науковому  інституті міжнародних економічних відносин ім. Б. Гаврилишина.  Участь у платформі взяли учні, студенти, вчителі та викладачі зі всієї області.

Ідея платформи досліджувалась та продумувалась доволі довго, - розповідає організатор Soft-Skills платформи та в.о. директора ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина Ірина Іващук.

"Успішність людини у професійній сфері залежить на 85% від різних навичок, тобто  Soft –Skills. І ми ставимо собі за мету формування такого фахівця, який міг би бути адаптивним до змін зовнішнього середовища".  – зауважила пані Ірина.

У межах даної платформи функціонувало декілька панелей: лінгвістична, спортивна та арт. На кожній панелі кілька модераторів ділилися досвідом, давали поради, щодо реалізації себе у професійній сфері. 

Учасники платформи мали можливість дізнатися чому є важливими Soft-Skills навички, чи достатньо сьогодні мати вузьку професійну спеціалізацію, щоб бути успішним. Щоо потрібно змінювати в освітній сфері, щоб розвивати універсальні компетенції та багато іншого.

"Вадливо,  що у Тернополі є люди, які здатні надихати один одного та ділитися здобутими знаннями, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. -  Але найкращим, чим я міг поділитися сьогодні з учасниками платформи – це своїм власним досвідом.  Щоб бути успішним потрібно: по-перше, любити ту справу, якою займаєшся, по-друге, зрозуміти для себе, чим насправді хочеш займатися. А для того, щоб це зрозуміти, потрібно приймати участь у всіх можливих стажуваннях та практиках, лише тоді можна побачити та оцінити певне фахове середовище".

По закінченні панелей, Леонід Бицюра вручив учасникам платформи Soft-Skills, сертифікати про проходження платформи.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.