4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Проактивна молодь області вчилась організовувати проекти

(0 голосів)
Автор 
on 12/11/2018

У Центрі Науки Тернополя відбувся Саміт Проактивної молоді. Участь у саміті взяло близько 30 –ти учасників зі всієї області.

10 листопада, протягом дня, цікаві спікери розповідали молоді Тернопільщини як правильно організовувати та реалізовувати проекти. Саме тут учасники саміту послухали лекції про критичне мислення,проектний менеджмент,фандрейзинг,робота із ЗМІ та навіть мали змогу пройти тестування на профорієнтацію.

Спікери, які працюють з молоддю, повинні дати зрозуміти їм, що майбутнє у їхніх руках, і вже зараз вони здатні впливати на процеси міста, - переконаний спікер саміту та заступник міського голови Леонід Бицюра.

"Сучасна молодь повинна розуміти, що вона може не лише накопичувати знання, а й вже застосовувати їх.  Таким способом впливати на процеси, які відбуваються в місті, області, Україні. Потенціал у молоді просто надзвичайний. А враховуючи, що швидкість процесів життя пришвидшилась неймовірно, тому для здобуття професійного часу, зараз необхідно значно менше часу ніж раніше, - зауважив Леонід Бицюра. - Сьогодні ми спілкувались про те як розвивати свою мотивацію, як підтримати свою енергетику, як гуртуватися та на що потрібно звертати увагу при організації проектів."

За словами засновника Центру Науки Тернополя Христини Білінської, при організації Саміту Проактивної Молоді, робили акцент та студентах та представниках учнівського самоврядування, оскільки саме у них, найчастіше виникають креативні ідеї.

"Молодь має брати участь у всіх процесах творення та програмах. Чому саме проактивна молодь? Тому, що вони самі виявили ініціативу бути учасниками саміту. Тобто вони самі подали свої заявки на участь, а це говорить про те, що їм цікаво і вони є активними. Ми хочемо їх зараз підготувати, щоб завтра вони змогли реалізувати себе", - розповідає Христина Білінська.

Також на саміті відбулася презентація молодіжних організацій,де кожна змогла росповісти про свою діяльність і запросити у свої лави активну та ініціативну молодь.

"Дуже цікаві спікери. Найбільше зацікавив розділ про ЗМІ, - поділилася враженнями учасниця саміту Христина. - Люди, які презентують свої теми є дуже легкими у спілкуванні, відповідають на найрізноманітніші сподівання. Очікування всі виправдалися. Я дізналася те, що шукала: як можна просувати свої проекти, як це все має виглядати в ідеалі."

До організації саміту долучилися Центр Науки Тернополя, НСОУ "Пласт", управління сім'ї та молоді ТОДА та Тернопільська міська рада.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.