4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Своє 25-річчя відзначив Тернопільський Технічний коледж

(0 голосів)
Автор 
on 29/10/2018

Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя розпочав святкування 25-річчя з ювілейного студентського флешмобу на Театральному майдані міста. Урочиста частина дійства відбулася у Тернопільському академічному обласному драматичному театрі.

26 жовтня на Театральному майдані міста, студенти Технічного коледжу організували флешмоб, під час якого продемонстрували свої хореографічні та вокальні таланти. 

Під час урочистої академії з нагоди 25-річчя навчального закладу, у Тернопільському академічному обласному драматичному театрі відбулась концертна програма та нагородження працівників коледжу.

До урочистого привітання колективу коледжу приєднався заступник міського голови Леонід Бицюра.

"Саме у Тернопільському технічному коледжі навчаються та працюють люди, які творять  не лише українську економіку, а й роблять вагомий внесок у гуманітарний розвиток нашої держави. Успіх супроводжує цей навчальний заклад, бо його керівник розуміє, що не лише передача знань, інформації, творення навиків, а і формування достойної людини – громадянина, який має принципи, є основним завданням. Технічний коледж першим пішов на зустріч коли ми хотіли об’єднати університетське навчання та підготовку виробничих спеціальностей.  І це дозволило нам покращити нашу співпрацю. Я сподіваюсь, що та динаміка, яка зараз присутня у коледжі, буде супроводжувати його і надалі", - зазначив Леонід Бицюра.

До слова, Технічний коледж Тернопільського державного технічного університету є структурним підрозділом Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя, (надалі Університет), що здійснює підготовку фахівців з технічного, економічного, гуманітарного напрямків за спорідненими до Університетських спеціальностями, професійно-освітніми програмами, проводить культурно-просвітницьку діяльність серед населення, має високий рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення такої діяльності.


Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.