4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У ще одній тернопільській школі новий директор

(0 голосів)
Автор 
on 24/10/2018

22 жовтня в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради, відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведенення 2-го етапу конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області.

На вакантну посаду директора було подано документи двох кандидатів: 

- Патряк Лариси Андріївни, в якої педагогічний стаж в галузі загальної середньої освіти становить 25 років, а з вересня 2011 року обіймає посаду завідувача Тернопільського дошкільного навчального закладу №26.

- Корнійчук Оксани Миколаївни, в якої педагогічний стаж в галузі загальної середньої освіти становить 21 рік і на даний час обіймає посаду заступника директора з виховної роботи Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-правовий ліцей №2».

Кандидат на посаду директора школи Лариса Патряк каже, що новий спосіб відбору кандидатів на посаду директора є кращим, оскільки дозволяє кожному спробувати свої можливості.

"Тепер будь-яка людина, яка має педагогічний стаж роботи більший ніж три роки, відчуває у собі лідерські здібності, може подати свою кандидатуру на вакантну посаду директора. Раніше не було можливості так легко подати свою кандидатуру, - зазначила пані Лариса. - Я ознайомлювалась попередньо з питаннями, які були сьогодні представлені у тестових зваляннях.  І я не вбачаю жодних складностей. Вони написані згідно нових освітніх реформ. Тому кожен педагог повинен бути обізнаним у цих питаннях."

Згідно з правилами положення, кожен з кандидатів презентував перспективу розвитку  закладу на найближчі 5 років. 

Наступним етапом конкурсу було письмове тестування та ситуаційне завдання. Необхідно було показати знання Закону України про освіту, Закону про загально-середню освіту, знання вікової психології, конфліктної психології та логічні питання.

За результатами даного випробування кандидата на посаду директора, Лариса Патряк набрала 28 балів, що становить 82 відсотки із можливих 100. Оксана Корнійчук 23 бали, що становить 67 відсотків.

Директором Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов, визнано Ларису Патряк. Укладання договору відбувається на контрактних умовах.

До слова, з червня місяця, було проведено 8 конкурсів на підбір керівників шкіл. За словами заступника міського голови міста та голови конкурсної комісії Леоніда Бицюри, основною задачею конкурсу є впровадження прозорого механізму відбору керівників.

"Задля забезпечення прозорості, конкурсна комісія складається із чотирьох елементів: представників школи, педагогічного та батьківського колективів та представників засновника. Ми намагаємося проводити конкурс у такому форматі, щоб не було зауважень до чесності та прозорості введення самої процедури", - зазначив Леонід Бицюра.

Варто зазначити, що підрахунок балів відбувався у присутності представників батьківського та педагогічного колективу. Зауважень до підрахунку не було.


Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.