4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

"Сучасна молодь має можливість за короткий час зайняти своє місце під сонцем." – Леонід Бицюра

(0 голосів)
Автор 
on 23/10/2018

У Тернопільській міській раді відбулося обговорення проекту Типового положення органів студентського самоврядування. Його ініціатором є громадська організація «Українська асоціація студентів» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Обгоорення відбулося 19 жовтня. На ньому були присутні голови студентських рад вищих навчальних закладів Тернополя.

За словами координатора окремого підрозділу «Українська асоціація студентів» в Івано-Франківські області Тетяни Маліновської, метою обговорення  є поспілкуватися зі студентами, ознайомитися з їхніми проблемами та дізнатися їхню думку щодо Типового положення.

"Положення ми розробляли усією командою протягом тривалого часу. Зараз нам цікаво обговорити те, що ми напрацювали та зрозуміти чого ж хочуть студенти. Ми зозуміли, що у різних областях – різні проблеми. 29 жовтня проходитиме Всеукраїнське обговорення у Міністерстві освіти. На ньому ми разом з усіма головами студентських рад представимо вже фінально опрацьоване положення", - додає Тетяна.

Про модернізацію навчальних закладів та можливості і сприяння міської ради у стажуванні студентів, розповів головам студентських рад, заступник міського голови Леонід Бицюра.

"Тернопільська міська рада відкрито працює з молоддю та студентами. У нас є багато шляхів, якими ми залучаємо молодіжну енергетику, ініціативи та пробуємо розворушити наше середовище. Сучасна молодь дуже швидко адаптується до дорослого життя, - зауважив Леонід Бицюра. - Здобуття навиків та інформації відбувається значно швидше. Тепер для отримання потрібних знань достатньо пройти ряд курсів, які дають таку ж інформацію, яку раніше здобували протягом чотирьох років. Сьогодні молода людина має можливість, за короткий час, зайняти своє місце під сонцем.  Для цього достатньо бути активним та динамічним."

Задля зручності студентів, обговорення будуть проходити у 18 містах України. Наразі зустрічі вже відбулися у Чернігівській, Вінницькій, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Кіровоградській, Хмельницькі та Тернопільській областях.


Аліна Жайворонко

Останнє редагування Вівторок, 23 жовтня 2018 10:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.