4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

"Файне-ІТ 2018" відвідало близько 500 молодих ІТ-початківців

(0 голосів)
Автор 
on 20/10/2018

В Українському домі «Перемога», для студентів та ІТ-початківців, відбулась конференція «Файне – ІТ 2018». Організатором конференції є ІТ-кластер Тернополя.

У конференції взяло участь близько 500 осіб.  7 спікерів з досвідом роботи в сфері інформаційних технологій ознайомили учасників з ІТ-компаніями міста, розповіли куди рухатись у сфері технологій, що вивчати та які сучасні потреби ринку.

"У світлі сучасних трендів, ІТ-галузь завжди потребую навчання та розвитку, - зазначає спікер конференції «Файне-ІТ» Лілія Мудрик. - Зараз ми живемо у світі надзвичайного великого потоку інформації. Є безліч курсів на які можна реєструватися і безкоштовно. Окрім цього, дана галузь є дуже цікавою, оскільки знаходиться на стику людей та технологій. Люди розвивають технології, технології поступово заміняють людей, але технології потребують людей, які будуть продовжувати розвивати технології", - додає Лілія.

За словами заступника міського голови Тернополя та спікера конференції «Файне-ІТ 2018» Леоніда Бицюри, проведення такого роду заходів є важливими для розвитку будь-якого сучасного міста.

"ІТ напрямок не обмежується лише програмуванням. Він передбачає розвиток особистості, спеціальних навиків, високооплачувану роботу, розвиток інфраструктури міста та технологічного середовища. Наразі у Тернополі в ІТ-секторі, задіяно близько двох тисяч людей, - зазначив Леонід Бицюра. - Влада міста, вищі навчальні заклади та ІТ-компанії зараз зоорганізувалися для того, щоб покращити рівень профорієнтації на шкільному рівні, надати навики високого рівня у вузах та створити умови для їх працевлаштування у нашому місті. Нажаль зараз багато ІТ-спеціалістів Тернополя, налаштовані на переїзд в інші, більші міста."

Учасник конференції Євген переконаний, що майбутнє України саме за ІТ-середовищем. Та зазначає, що нам ще є чого вчитися та прагнути.

"Протягом останніх років, ця галузь в Україні розвивається із шаленими темпами. Кількість людей, які хочуть у ній працювати з кожним днем збільшується. Звичайно неабияку роль відіграє і рівень зарплати, - каже хлопець. – Рівень ІТ у нас зараз в більш зародковому стані. Тому він орієнтований більше на західний ринок. Звісно хотілося би розвивати ІТ більше внутрішньо в Україні."

Варто зазначити, що «Файне-ІТ» проводиться уже вдруге в нашому місті. Організатори запевняють, що вже невдовзі від них варто чекати нових та цікавих подій.

Аліна Жайворонко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.