4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У Тернополі зустрілись представники інклюзії з Тернопільщини та Миколаївщини

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 12/10/2018

11 жовтня, в Тернопільському обласному реабілітаційному центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, відбулася зустріч представників установ інклюзивного напрямку Тернопільщини та Миколаївщини. 

Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю  є установою, яка здійснює комплекс реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, зокрема дітей.

На заході були присутні представники Тернопільського національного економічного університету та представники Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Під час зустрічі обговорювали практику впровадження методик роботи дітьми з особливими потребами, формування закладів з інклюзією в механізмі взаємодії. 

«Для Тернопільської міської ради є пріоритетом  адаптація дітей з особливими потребами  та розвиток центрів такого спрямування, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. - Тому вже відпрацьована взаємодія між міськими та обласними закладами. Наразі у Тернополі у 13-ох школах впроваджено інклюзивні класи, в одному із дитсадків функціонує група даного спрямування. Також є спеціальна школа Тернопільської міської ради».

Також були представлені три види інтерактивного обладнання, розробниками якого є  миколаївські науковців. Обладнання проектувалося та тестувалося протягом восьми років.

«Я щиро поважаю тих людей, які впроваджують власні ідеї для розвитку дітей та для розвитку нашої країни. Тоді я розумію, що з такими людьми може бути гнучка і якісна співпраця, адже я зможу адаптувати їхні розробки у нашому Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Я вірю в те, що наша продукція не гірша за світову, а моментами навіть краща», – розповіла директор Центру Наталія Іванівна.

 

Останнє редагування П'ятниця, 12 жовтня 2018 06:55

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.