4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Юні програмісти з'їхались у Тернопіль на олімпіаду АСМ-ICPC Південно-Західного регіону

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 17/09/2018

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади  з програмування АСМ – ІСРС Південно- Західного регіону відбулася у Тернополі 14 вересня.  Уже третій рік поспіль, олімпіада відбувається у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

За словами заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри, розвиток програмування є осново для ІТ-сектора у Тернополі

«ІТ – сектор - це концентрація  інтелектуального та фінансового ресурсів. Також він створює певну систему, що додає точки опори та ресурси для розвитку міста. У нас є основа для підготовки спеціалістів у цій галузі. Важливо, що на базі нашого педагогічного університету формується ряд майбутніх спеціалістів, які будуть працювати у ІТ- середовищі.», - зазначив Леонід Бицюра.

До участі в ІI етапі були запрошені команди-переможці І етапу олімпіади з вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей.

« На сьогоднішній день, можливість проводити таку олімпіаду у стінах нашого університету, ми вибороли у чесній конкуренції з іншими навчальними закладами, - каже ректор ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка —  Буяк Богдан Богданович . –Не зважаючи на титул педагогічного університету, 50 відсотків спеціальностей не є педагогічного профілю. І те, що олімпіада проходить у нас, означає, що не лише педагогічна складова є визначальною для розвитку нашого навчального закладу».

Учасникам команд було вручені сертифікати із пам’ятними сувенірами. 

Основний тур було розпочато 15 вересня. На виконання 15-ти завдань, учасникам було виділено 5 годин.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.