4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Чесно та прозоро обирали директора новоствореного навчального закладу

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 13/09/2018

12 вересня на засіданні конкурсної комісії в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради, обирали нового керівника Тернопільського ліцею №21- спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети, який утворили шляхом злиття двох навчальних закладів. Перемогу здобула Марія Гудима, директор колишньої Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв. 

Участь у конкурсі взяли троє кандидаток. Серед них – колишній директор школи №21 Наталія Секелик, вчитель іноземних мов 21 школи Оксана Матковська та екс-керівник обласної експериментальної школи мистецтв Марія Гудима. Кожна із претенденток має своє бачення розвитку і подальшої організації роботи в школі.

«Найосновнішим завжди є людський фактор, тому об’єднання двох колективів є найголовнішим завданням нового керівника, - розповідає кандидат на посаду директора Тернопільського ліцею №21- спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети Марія Гудима – Це має бути створена єдина цілісна команда, яка в перспективі буде працювати на історію успіху школи.»

Голова конкурсної комісії і заступник міського голови Леонід Бицюра зазначив, що основним завданням конкурсної комісії було не помилитись у виборі та провести конкурс максимально прозоро. Адже саме від директора залежить подальша доля і розвиток закладу, тому до кандидаток виникало чимало запитань.

«При презентації розвитку школи, члени  комісії змогли оцінити навики спілкування з аудиторією. Згодом члени комісії задавали питання, які стосувалися як практичної роботи закладу, так і методичних деталей. Також, якими будуть подальші дії кандидата, якщо його оберуть директором. Конкурс відбувся максимально прозоро. Ми зацікавленні у мотивації та досвідченості директора школа. Саме тому конкурс відбувається у такий спосіб,» - каже Леонід Бицюра.

Конкурс відбувався у два етапи. Кандидати на посаду директора по черзі презентували особисті стратегії розвитку навчального закладу, та виконували тестові завдання. Переможця визначали шляхом таємного голосування. Дев’ятеро із членів конкурсної комісії підтримали Марію Гудиму, четверо – віддали голоси за Наталію Секелик, один проголосував за Оксану Матковську та один не підтримав жодного з претендентів.

Останнє редагування Четвер, 13 вересня 2018 18:16

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.