Версія для друку

Справа Ігоря Герети разом зі школою мистецтв процвітатиме, - Леонід Бицюра

(0 голосів)
Автор  А. Ж,
on 03/09/2018

Свій навчальний рік розпочав новостворений Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети. 

Свято Першого Дзвоника новостворений заклад святкував традиційно, але у значно більшому колективі. У кожному класі навчатиметься, в середньому по двадцять учнів. Близько двохсот учнів обласної школи мистецтв, поповнили шкільну родину школи №21 - добавилось більше десяти класів. Зараз у закладі навчається 700 дітей.На майдані біля школи усі учні вишикувались на урочисту лінійку.

На успішне навчання дітей поблагословили священики, а першачки на лінійці стояли із жовто-блакитними кульками.

Привітати учнів та вчителів з початком навчального року прийшов заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра та начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк.

Леонід Бицюра - колишній учень школи № 21, каже, він радий, що його рідна школа стала сучасною, - Ми усі спільно багато робимо для того, щоб школа стала прикрасою нашого міста. Після дуже нелегкого об’єднання, нам вдалося доповнити місто ще одним мистецьким колективом. Ми прагнемо, щоб справа Ігоря Герети разом з і школою мистецтв процвітали. Адже з цього починається творення особистості та ментальності українського народу.»

 Серед усіх навчальних закладів, найбільше коштів з міського бюджету пішло саме на ремонт школи №21. Там облаштували подвір'я, фойє, капітально відремонтували частину навчальних класів. Створили усі умови, щоб учні та педагоги на новому місці почувалися комфортно.

Також у школі будуть створенні усі умови для розвитку творчих здібностей учнів.

Ольга Похиляк привітала усіх учнів з початком навчального року та пообіцяла, що буде робити все можливе, аби школа ставала ще кращою, - Я вірю, що нам вдасться зробити ліцей №21 -  спеціалізовану мистецьку школу, однією з кращих у Тернополі. Для цього потрібно докласти зусилля дітям, батькам, педагогам і в тому числі владі. Цей новий елітний заклад повинен виправдати усі сподівання та побажання. І я впевнена, що згодом ми ним пишатимемося."

 Усі першокласники були одягнуті в шкільну форму темно-синього кольору, та у вишиванках. Талановиті учні школи співали українські пісні, грали на музичних інструментах і танцювали.

Останнє редагування Понеділок, 03 вересня 2018 18:18