4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У правовму ліцеї №2 лунав не лише Перший дзвоник, а й феєрверки

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 01/09/2018

Перший дзвоник сьогодні пролунав і на шкільному подвір’ї Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-правового ліцею № 2. На урочистостях лунали своєрідні «феєрверки» та вручали «Картки тернополянина» першачкам.

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів- правововий ліцей №2 став пілотним проектом України у якому, за підтримки фундації футбольного клубу «Реал-Мадрид» та підтримки компанії «Епіцентр» і Тернопільської міської ради, було оновлено та обладнано спортивний зал. Дирекція школи планує відкрити новий спортивний зал 10-го вересня. 

Особисто привітати школярів та вручити першокласникам «Картки тернополянина», прийшов заступник міського голови Леонід Бицюра.

"Правовий ліцей є показовим навчальним закладом міста Тернополя. Незабаром відбудеться відкриття нового сучасного спортзалу, де діти зможуть покращувати свій фізичний стан. Хочу аби ми продовжували спільно співдіяти, бути дружньою командою та продовжували покращувати рівень навчального закладу", - зазначив Леонід Бицюра.

До школярів цього річ завітали велотуристи, та подарували школярам гарний настрій та накопичувачі добрих справ, які школярі протягом року повинні наповнити.

Директор ліцею Інна Іванюк побажала учням виростати справжніми патріотами своєї країни. 

"Уся надія на вас, діти. Бо саме ви надія нації та вам її берегти. Берегти славні традиції, ставати розумними та досвідченими, щоб гідно захищати кордони нашої держави. Я сподіваюся, що після закінчення школи, кожен з вас гідно зможе реалізувати себе у житті", - звернулась Інна Іванюк.

Усі першокласники на урочистій лінійці Першого дзвоника, були одягнуті у вишиванки та мали у руках по кілька повітряних куль. На закінчення заходу учні полопали повітряні кулі, звук яких нагадував феєрверки.

Останнє редагування Субота, 01 вересня 2018 15:17

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.