4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У ТНЕУ лідери об'єднаних громад представили стратегії розвитку

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 20/08/2018

18 серпня в приміщенні Тернопільського національного економічного університету відбувся фінальний етап проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”. На фінальному етапі лідери об’єднаних громад, презентували проекти стратегій розвитку молодіжного середовища в об’єднаних громадах заходу України.

В рамках програми лідери із об’єднаних громад заходу України, які працюють з молоддю, протягом 3-х сесій навчались ефективно працювати з молоддю і для молоді. Для цього були залучені кращі тренери та науковці. Між сесіями учасники проводили проекти у своїх громадах та тренінги для молоді.

"Я радий, що наш університет та викладацький колектив долучилися до проекту, - звернувся до учасників перший проректор Тернопільського національного економічного університету Микола Шинкарик. -  Проект унікальний тим, що зібрав велику кількість молодих людей, які готові займатися розвитком молодіжного руху України. Я переконаний, що він стане надбанням всієї України."

Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра закликав учасників активно долучатись до процесу підготовки нових лідерів у громадах.« Зараз молода людина має можливість здобути знання за рік-два, які попереднє покоління здобувало протягом цілого життя. Тому я вірю, що я звертаюсь до людей, які будуть перетворювати, суспільство, середовище та себе. Нам важливо, щоб саме Західна Україна ставала площадкою для створення різноманітних взірців та моделей управління міста, ОТГ, села та в цілому України», - звернувся Леонід Бицюра.

Автор проекту та керівник громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин звернувся до учасників проекту з підсумком виконаної роботи. «На сьогоднішній день ми бачимо план розвитку молодіжного середовища у громадах. Громади потребують фахівців, які працюють з молоддю. Ви є тими, що створюють умови для молоді в Україні та допомагає їм реалізовуватися.»

Після представлення презентацій, усім лідерам громад, які виконали поставленні завдання, вручили сертифікати, що засвідчують про проходження освітнього проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.