4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

В управлінні освіти і науки відбулась конкурсна комісія на заміщення посад директорів

(0 голосів)
Автор 
on 27/07/2018

З метою публічного та прозорого призначення на посаду директора загальноосвітньої школи I-III ступенів – економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич та загальноосвітньої школи I-III ступенів – медичний ліцей №15.

6 липня в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради, відбулося засідання конкурсних комісій, а саме перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення посад директора Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» та директора Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – медичний ліцей №15».

Також раніше шляхом жеребкування до складу конкурсної комісії з кожного навчального закладу обирали 4 представники з батьківської громадськості та стільки ж із трудового колективу.  Кількість учасників конкурсної комісії дозволила провести етап конкурсу.

Під час даного етапу конкурсу комісія переглянула подані документи єдиних кандидатів з обох навчальних закладів. А саме  діючого директора школи I-III ступенів – економічного ліцею №9 імені Іванни Блажкевич – Рибак Григорій Володимирович та діючий директор  I-III ступенів – медичний ліцей №15 – Солтис Тетяна Степанівна.

Конкурсна комісія одноголосно проголосувала за допущення обох кандидатур до наступного етапу конкурсу, який відбудеться 7 серпня.

Останнє редагування П'ятниця, 27 липня 2018 17:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.