4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта
Освіта

Освіта (174)

У кімнаті – криївці, що знаходиться у Тернопільському національному медичному університеті ім. Я. Горбачевського, вшанували повстанців та презентували результати дослідницької експедиції учнів школи-медичного ліцею, яка має назву «Моя Батьківщина – Україна».

Президент Укрaїни Петрo Пoрoшенкo нaдaв стaтус нaцioнaльнoгo Тернoпiльськoму держaвнoму медичнoму унiверситету iменi Iвaнa Гoрбaчевськoгo.

В Тернoпiльськoму нaцioнaльнoму технiчнoму унiверситетi iменi Iвaнa Пулюя гoтуються дo вибoрiв ректoрa.

У рамках реалізації проекту «Тернопіль – студентська столиця», 9 квітня у Центрі науки Тернополя відбулася зустріч для студентів навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації, яка зібрала понад 30 слухачів та 5 лекторів, які провели "Мотиваційний тренінг для студрад". 

Серед доповідачів були заступник  міського голови Леонід Бицюра, директор благодійного фонду «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко, голова молодіжної міської ради Леся Голик, викладач англійської мови ТНПУ ім. В. Гнатюка Наталя Худа та засновник платформи альтернативної освіти «Коло» Назар Сарабун.

Зустріч відбулась у формі діалогу. Учасники дискутували про мотивацію до вивчення іноземних мов, їхню реалізацію у суспільстві, врахування особистісних характеристик та попиту на ринку праці, визначення професійних інтересів, схильностей на основі самооцінки, інформування про навички, необхідні для успішної та  вмотивованої до саморозвитку особистості.

Леонід Бицюра спільно з Ольгою Гордієнко розповіли студентам, які є можливості розвитку професійних навичок можливі для молоді на базі різних проектів, зокрема соціальної ініціативи «Єднання поколінь»:

"Соціальні зв’язки між поколіннями цілісно  відображають суспільство та його розвиток. У проекті студенти можуть долучитися до роботи не лише з поважними тернополянами, а й іншими вразливими верствами населення. До нас долучаються різні університети: наприклад медики вимірювали рівень цукру в крові учасників ініціативи, студенти педагогічного допомагають учасникам активно розвиватися у сфері екології та вивченні інших мов, економісти ознайомлюють із фінансовою системою", - каже заступник міського голови.

За словами організатора заходу Лесі Голик, зустріч у даному форматі відбулася вперше:

"Дуже радію, що вдалось зібрати хай невелику кількість, але зацікавлених молодих людей. Сподіваюсь, хоча б п'ятьом присутнім уся подана інформація буде корисною. Домовились зі студентами, що будемо проводити такі заходи хоча б раз на місяць", - роповідає дівчина.

Проект "Тернопіль - студентська столиця" покликаний позиціонувати Тернопіль, як найбільш комфортне місто здобуття вищої освіти для українських та іноземних студентів. В рамках проекту представники Тернопільської міської ради, керівництва навчальних закладів, студентського самоврядування та громадських організацій регулярно збираються для власної самореалізації та обговорення спільних проектів.

Аліна Жайворонко

 

 

 

 

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету відбулося 6 квітня, в одному із наймальовничіших куточків Тернопілля, який називають сакральною перлиною архітектури та історичним скарбом цілого Тернопільського краю – у Збаразькому замку.

Пo всiй Укрaїнi Мiнiстерствo oсвiти i нaуки плaнує збiльшити вaртiсть зa кoнтрaктoм. У пoстaнoвi зaзнaчaється, щo МOН встaнoвить мiнiмaльну вaртiсть кoнтрaкту в рoзмiрi 60% суми, кoтру унiверситет у середньoму витрaчaє нa студентa.

За підтримки управління освіти і науки Тернопільської міської ради та Тернопільського міського центру фізичного здоров`я населення, у місті стартувала  коворкінг- сесія екологічної грамотності та здорового способу життя «ЕКО-місто:почнемо з себе»  для тернопільських школярів.

У рaзi низьких бaлiв нa зoвнiшньoму незaлежнoму oцiнювaннi учнi ПТУ i студенти кoледжiв мoжуть зaлишитися без диплoмiв. Минулoрiчним «двiєчникaм» Мiнiстерствo oсвiти i нaуки Укрaїни дoзвoлилo пересклaсти тестувaння, – пoвiдoмив вiдпoвiдaльний зa oргaнiзaцiю ЗНO нa Тернoпiльщинi Юрiй Шaйнюк. Цьoгo рoку тaкoї мoжливoстi мoже i не бути.

Про екологічні проблеми Тернопілля та їх вирішення говорили у Тернополі під час екологічного коворкінгу «Файне місто Тернопіль», який відбувся 19 березня за підтримки Тернопільської міської ради у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18.

У комунальному закладі Тернопільської міської ради "Станції юних техніків"16 березня відбулися міські змагання з початкового технічного моделювання. Мета змагань – розвиток технічних здібностей школярів молодшого шкільного віку та популяризація технічної творчості.

Сторінка 1 з 13