4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

У Тернополі з'явився модернізований кінотеатр

(1 Голосувати)
Автор 
on 27/06/2020

Після тривалої перерви «Палац Кіно», що на вул. І. Франка, 8 в Тернополі, готовий приймати глядачів. Технічний запуск модернізованого кінотеатру у партнерстві з мережею кінотеатрів «Злата», відбувся 26 червня.

"Миповністю оновили зал, обладнали фуд-зону, встановили новий екран, проектор, встановили DSP систему, яка дозволяє транслювати фільми «перших екранів», - зазначає голова Асоціації кінокомісій Укрїни Леонід Бицюра. - Це фільми, які виходять в перші вікенди та не потребують трансформації в HD.  Зокрема, за участі та сприяння Тернопільської кінокомісії було знято чимало кінострічок. Лише цього року завершено зйомки чотирьох повнометражних фільмів. Також зазначу, що Тернопільська кінокомісія єдина та перша в Україні, яка за європейським зразком є розпорядником кінозалу".

Оновлення кінотеатру здійснили повністю за кошт інвестора.  Тож з міського бюджету на роботи не витратили ні копійки.

"Ця модернізація є чудовим прикладом співпраці між громадою та приватним інвестором, де ми виступили власниками приміщення, - каже міський голова Сергій Надал. - Інвестор повністю уклав свої кошти для проведення сучасного ремонту. Тож тепер ми маємо повністю сучасний новий зал". 

Те що приміщення містить лише один зал, не стане перешкодою в продуктивній роботі кінотеатру. Адже фільми демонструватимуть у найкращій якості, - розповідає інвестор.

"Хочу подякувати усій команді Тернополя, яка насправді оперативно працює. Насправді те, що ми вклали сюди, багато залежало від них. На сьогоднішній день в нас ідеальний зал, який може показувати будь-що. Всі формати, які доступні в Україні, ми можемо демонструвати саме тут",  - додає інвестор, власник мережі кінотеатрів «Злата».

Протестувати нову систему вирішили показом українського фільму «Захар Беркут».

«Палац Кіно готовий приймати глядачів. Згідно з рішенням Уряду, тернополяни зможуть переглянути фільми в оновленому «Палаці Кіно» з 2 липня.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.