4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

У Тернополі відзначили День Героїв

(0 голосів)
Автор 
on 23/05/2020

З нагоди відзначення Дня Героїв України, 23 травня у Тернополі відбулося вшанування та покладання квітів до могил, пам’ятників та пам’ятних знаків присвячених борцям за незалежність України.

Аби віддати шану борцям за волю нашої держави, біля пам’ятника Героя України Степана Бандери зібралися представники місцевої влади та всі молодіжно-патріотичні організації міста, які пізніше поклали квіти до усіх пам’ятних знаків у Тернополі.

«Кожне покоління українців робило свій внесок в історію нашої країни. Сьогодні ми згадуємо Героїв і Княжої доби, і Січове Стрілецтво, і дисидентів, і навіть підпільних української церкви. Всіх тих, що своїми діями здобували незалежність нашої держави. І звичайно ж згадуємо тих, то зараз боронить нашу державу із автоматами у руках», - зазначив міський голова Сергій Надал.

«Сьогодні наша пора, наш час. Ми піднімаємо прапор української звитяги. Наш обов’язок- зберегти українську незалежність, подолати байдужість, зневіру населення, згуртувати націю і побудувати Соборну державу», - звернувся заступник міського голови Леонід Бицюра.

Нагадаємо,  23 травня Україна відзначає День героїв – щорічне свято, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

 

«Сьогодні наша пора, наш час. Ми піднімаємо прапор української звитяги. Наш обов’язок- зберегти українську незалежність, подолати байдужість, зневіру населення, згуртувати націю і побудувати Соборну державу», - звернувся заступник міського голови Леонід Бицюра.

Нагадаємо,  23 травня Україна відзначає День героїв – щорічне свято, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни. 

Останнє редагування Субота, 23 травня 2020 22:16

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.