4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

У Тернопільській школі №28 справжня синергія мистецтва та освіти: шкільний театр "School art" представив нову виставу

(0 голосів)
Автор 
on 29/01/2020

28 січня у ТЗОШ №28 учасники шкільного театру «School art», під керівництвом акторки Тернопільського обласного драматичного театру ім. Т. Шевченка Ірини Складан, представили виставу «Викрадення принцеси, або пригоди бравого Капрала». 

За словами Ірини Складан, шкільний театр «School art» у Тернопільській школі №28 був створений три роки тому. Тоді його акторами були педагоги.

"З самого початку цей театральний гурток було створено для вчителів. І першу виставу зіграли педагоги. В вже у  другій виставі, яку ми представили минулого року, зіграли учні і лише двоє педагогів. Сьогоднішня наша вистава  це казка. Ми хотіли зацікавити нею усіх глядачів – і наймолодших глядачів та навіть батьків", - додає пані Ірина.

Із захопленням спостерігав за виставою і заступник міського голови Леонід Бицюра. Він зазначив, що вистава, яку поставили учні з допомогою професіонала перевершила усі сподівання. Також Леонід Олексійович анонсував відкриття у школі клубу документального кіно.

"Приємно спостерігати за успіхами 28 школи, яка розвивається та яка має мотивовану команду на чолі з директором. Тішить те, що у школі приділяють увагу найголовнішому – нашим дітям. Які є талановитими та можуть знаходити себе в різних аспектах, зокрема творчості. Навики, які учням допомагає розвинути пані Ірина,  безумовно пригодяться їм у майбутньому, - каже Леонід Олексійович. - Також вже зовсім скоро ми побачимо відкриття у школі клубу документального кіно. І можливо, це буде перший крок до створення інтегрованих форм театрального мистецтва та кіномистецтва". 

Наймолодшими акторами театру є учні 5-их класів, але найбільшою популярністю гурток користується серед учнів 10-11 класів.

Казка розповідає про порятунок принцеси – дочки короля Бурболяндії. Врятувати яку зміг відважний Капрал зі своєю командою, яка складається з кота та лисиці.

Президент школи, учениця 10-го класу Ілона Біла впевнена, що досвід, який вона отримала у театральній школі неодмінно пригодиться їй у житті. 

"Сьогодні я граю роль короля Бульболяндії. І незважаючи на те, що ми в більшості учні 10-11 класів, завдяки театру ми легко комуні куємо з набагато молодшими учнями. І найбільше нам подобається грати саме казки. Оскільки це допомагає відволіктися і забути трішки про ЗНО, - з усмішкою розповідає дівчина. – Також завдяки цьому досвіду я вже легко себе почуваю на сцені, спокійно можу виступати при великій кількості людей". 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.