Версія для друку

Директори обласних бібліотек для дітей з'їхалися до Тернополя зі всієї України

(0 голосів)
Автор 
on 10/10/2019

8–10 жовтня у Тернополі пройшла Всеукраїнська конференція директорів обласних бібліотек для дітей “Сучасна бібліотека для дітей – платформа для культурного розвитку громади”, учасниками якої стали фахівці бібліотечно-інформаційної сфери України.

Конференція відбулася за сприяння Міністерства культури України, Національної бібліотеки України для дітей, Управління культури  Тернопільської обласної державної організації, Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Під час конференції відбулось пленарне засідання, низка тематичних секцій, панельних дискусій та круглих столів, де учасники обговорювали такі питання:

•Формування державної політики у сфері бібліотечної справи;

•Право дітей на отримання культурних послуг в умовах створення громад;

•Формат діяльності: Бібліотека для дітей – незмінна складова формування сучасного культурного простору;

•Спеціалізовані бібліотеки для дітей Тернопільщини: стан та вектори реформування;

•Об’єднані територіальні громади: проблеми та перспективи функціонування бібліотек для дітей;

•Бібліотеки в системі інформаційної комунікації;

•Проектна діяльність: ключ для розвитку бібліотеки громади.

"В рамках Всеукраїнської конференції директорів обласних бібліотек для дітей, Надія Новіцька, директор  Тернопільської обласної бібліотеки для дітей з якою ми тісно співпрацюємо з 2016 року, запропонувала аби тернопільські міські бібліотеки поділились досвідом роботи. Розпочали  ми із бібліотеки-філії №5 для дітей/бібліотека музей національної іграшки", - розповідає директор Тернопільської централізованої бібліотечної системи Світлана Козелко.

Під час форуму директор Тернопільської ЦБС представила гостям міста  бібліотеку-філію№8 для дорослих там гостей чекали дві самих новіших колекції  арт-буків, які нещодавно презентували у Тернополі. Також переглянули презентацію реалізованого громадського проекту «Можливості обмежені, здібності безмежні».

"Також ми дивились нашу Студію коронація слова і там Алла Гордієнко - генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, побачила арт-бук про Андрія Кокотюху. Зразу було запитання чи він знає, що у Тернополі його чекає такий сюрприз. Фотографували і казали, що особисто надішле Андрієві", - ділиться пані Світлана.

Учасники конференції висловили своє задоволення та подякували організаторам за продуктивно проведений час.

 

Аліна Жайворонко