4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Юні тернопільські кінознавці привітали Одеську кіностудію зі 100-річчям (фото, відео)

(0 голосів)
Автор 
on 24/05/2019

У рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації та телебачення «Кінохвилька», пройшов конкурс на найкращий соціальний ролик. Підведення підсумків конкурсу та нагородження учасників відбулося сьогодні у бібліотеці – музеї «Літературне Тернопілля». 

Подарунки учасникам конкурсу вручив заступник міського голови Тернополя, голова Асоціації кіно комісій України Леонід Бицюра. За його словами, навчати екологічної культури суспільство потрібно з самого раннього віку. Саме тому ми запропонували учасникам створити соціальні відеоролики про проблему забруднення навколишнього середовища:

"Ми говоримо про екологію не лише, як про чисте довкілля. Екологія є основою здоров’я дітей. Нажаль в Україні існує велика проблема зі станом здоров’я саме школярів, - додає Леонід Бицюра. -Готуючи відеоролик, учасники мали змогу дослідити зсередини проблему та зрозуміти її наслідки для суспільства".

Також учасників привітала координатор Фестивалю дитячого кіно анімації і телебачення "КіноХвилька" Наталія Орищак, керівник конкурсу на найкращий Соціальний Відеоролик Наталя Музичук, директор БФ «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко.

Переможцями конкурсу стали: Ілля Олєйніков - учень Тернопільської спеціалізованої школи з поглибленого вивчення іноземних мов, Аня Голуб - учениця учень Тернопільської спеціалізованої школи з поглибленого вивчення іноземних мов та  гурток дитячої анімації "Кульбабчині дітки" ТНВК №10.  Переможці  отримали подарунки від БФ «Єднання поколінь» та можливість  відвідати екскурсію в Одеській кіностудії.

Також учасники конкурсу та його журі, привітали Одеську кіностудію, яка сьогодні святкує свій 100-річний ювілей, знявши привітальне відео.

Нагадаємо, ІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька», проходив у Тернополі 11-14 квітня.  У фестивалі взяли участь понад десяток відомих мультиплікаторів, режисерів, керівників телестудій, кіно шкіл. Діти малювали домашніх улюбленців, переглядали улюблені мультфільми та мали змогу проявити себе у творчості.

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Субота, 25 травня 2019 10:49

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.