4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Як протидіяти двоголовому орлу показали учні ТНВК №7 під час презентації арт-проекту

(0 голосів)
Автор 
on 13/03/2019

За ініціативою управління освіти і науки Тернопільської міської ради, ТКМЦ НОІМ та ТНВК №7 у Тернополі презентували літературно-мистецький арт-проект "Мистецький світ дитинства" за участю навчальних закладів та творчих спілок.

Презентація проекту відбулася 12 березня у Тернопільському нвчально - виховному комплексі №7. На заході відбулася прем’єра п’єси «Пастка для орла» тернопільського письменника Богдана Мельничука, яку поставили учні навчального закладу. Також презентували книжку «Пастка для орла» та літературно-мистецьку панораму «Барви слова у єднанні з акустикою живопису у творчості митців Тернопілля».

Про мету та завдання арт-проекту розповів заступник міського голови Леонід Бицюра:

"Призначенням культурної та мистецької галузей є не лише формування естетичних смаків, передавання цінностей та традицій. Її задачею є формування національного характеру та нації загалом. Даний проект спрямований на популяризацію сучасного українського мистецтва та літератури, сприяння комунікації між літераторами, художниками та звичайними шанувальниками мистецтва, -  зазначає Леонід Бицюра.- Також арт-проект стане платформою для пропагування кращих літературних та мистецьких творів тернопільських авторів".

На презентації були присутні українські письменники, художники, члени творчо-мистецьких груп, вчителі мистецьких закладів міста та громадськість. Зокрема і сам автор казки Богдан Мельничук прийшов подякувати учням та вчителям закладу за постановку  п'єси:

"Сьогоднішні наші юні актори показали, що вони справді гідні українці, які зроблять усе для незалежності нашої держави. Те, яку виставу поставили педагоги є справжнім подвигом. Значно легше працювати з професійними сценаристами акторами, - каже письменник. -Але сьогоднішня презентація показала, що діти, під керівництвом своїх вчителів, здатні краще та щиріше передати всю суть п’єси".

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.