4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

"Культура та мистецтво є найдієвішими інструментами у творені свідомої нації", - Леонід Бицюра

(0 голосів)
Автор 
on 01/02/2019

Новий мистецький проект під назвою «Арт-дифузія» стартував у Тернополі. З цієї нагоди, 30-го січня у Тернопільській музичній школі №1 імені Василя Барвінського відбувся святковий концерт.

Заступник міського голови Леонід Бицюра розповідає, що головною метою проекту є підвищення кваліфікації та мотивації фахівців, що задіяні в галузі культури:

"Призначенням культурної та мистецької галузей є не лише формування естетичних смаків, передавання цінностей та традицій. Її задачею є формування національного характеру та нації загалом. Проект створений для того, щоб представники мистецьких та культурних галузей могли краще обмінюватися досвідом, ділитися практиками, - каже Леонід Бицюра.- Насправді культура та мистецтво є найдієвішими інструментами у творені свідомої нації".

Концерт підготували викладачі фортепіанного відділу. На заході зібралися представники Тернопільського муніципального оркестру «Волі», Галицького муніципального камерного оркестру, інші музичні та художні школи.

"Наразі ми хочемо познайомити усіх викладачів та мистецьких діячів між собою та їхньою творчістю, - зазначає начальник управління культури та мистецтв Олександр Смик. - Адже кожен замкнений у своєму просторі. І  для того, щоб вони знали чим займаються їхні колеги – ми створили цей проект".

Варто зазначити, що даний проект є не першим прикладом культурних інновацій у Тернополі. Раніше була створена централізована система діяльності бібліотек міста, запозичати досвід роботи якої тепер приїжджають представники й інших міст. Також був здійснений значний прорив у кіноіндустрії. Вже кілька років поспіль у Тернополі проходить форум «Кінохвиля», а тернополяни активно долучаються до зйомок нових українських кінострічок.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.