4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Молодий тернопільський режисер презентував свій деб'ютний фільм "Пакєт"

(0 голосів)
Автор 
on 24/12/2018

В Українському домі «Перемога», у рамках ІІІ Всеукраїнського форуму «Кінохвиля», презентували 18-хвилинний комедійний детектив «Пакєт». Автором сценарію та режисером короткометражної стрічки є тернополян Максим Мельник. Зйомки відбулися за підтримки Тернопільської Кінокомісії. 

Фільм “Пакєт” став деб`ютом для багатьох тернопільських кінотворців. Його створила команда тернопільських професіоналів та акторів-початківців.

Продюсером комедійного детективу «Пакєт» став голова Тернопільської Кінокомісії Леонід Бицюра. 

"Цей фільм показав, на що здатна креативна, творча та молода команда. «Пакєт» не поступається іншим короткометражним стрічкам, які зняті професіонали та в яких вкладено чималі кошти. Це один із наших перших тернопільських фільмів. Будемо рухатися далі у кіноіндустрії", - додає Леонід Бицюра.

За словами сценариста та режисера Максима Мельника, зйомки фільму відбувалися близько місяця на 4-ох локаціях та додає, що сюжет стрічки є доволі заплутаним:

"Увесь фільм – це суцільна метафора. У ньому  людина вбиває природу і так само природа вбиває людину. “Пакєт” – це історія із інтригуючою розв`язкою та круто закрученим сюжетом", - розповідає Максим Мельник.

Фото Михайло Урбанський

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.