4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Уже втретє Тернопіль накрила "Кінохвиля"

(0 голосів)
Автор 
on 20/12/2018

Офіційний кіностарт ІІІ Всеукраїнського форуму «КіноХвиля» під гаслом «Відчуй своє кіно», відбувся 19 грудня у Палаці Кіно. 

Протягом чотирьох днів на семи  різних локаціях міста, відбуватиметься безліч майстер-класів, картингів та тренінгів від метрів сучасного українського кіно для тернополян і гостей міста будь-якого віку. 100 подій, 100 гостей, 100 фільмів.

Голова Тернопільської КіноКомісії, заступник міського голови Леонід Бицюра, привітав учасників із відкриттям, вже третього, форуму «Кінохвиля»:

"Ми показуємо кіно на будь-який смак, та доводимо глядачу, що українське кіно різноманітне, - розповідає Леонід Бицюра.- Кожен глядач зможе знайти кінострічку на свій смак. Цьогоріч у нас збільшилась кількість локацій та партнерів. Крім того, ми маємо два виклики, які хвилюють кінематограф: взаємодія з кінотеатрами та відносили кіновиробників та кінокритики в Україні."

Першою стрічкою, яку презентували під час форуму у Палаці Кіно, було продовження дитячого анімаційного серіалу, знятого у 2018 році “Козаки навколо світу”, режисера Марини Медвідь.

"У фестивальній програмі понад сто кінострічок, які протягом чотирьох днів продемонструють тернополянам та гостям міста, - розповідає співзасновник Тернопільської КіноКомісії Наталя Турчин. - Понад два десятки гостей, серед яких, продюсери, режисери, актори та кінокритики, - розповідає співзасновник тернопільської кінокомісії Наталія Турчин. - Вже традиційно, у Тернополі підбивають підсумки кінороку, і розпочинають новий. Для діток буде безліч майстер-класів та демонстрацій мультфільмів."

Також уперше для дикторів і акторів відбудеться кілька картингів. Зокрема пройде кастинг від найвідомішого українського режисера дубляжу Костянтина Лінартовича.

Президент громадської організації Сучасне українське кіно Валерія Сочивець уже втретє представляє свої повнометражні та короткометражні стрічки.

"Уже 5 років наша організація займається творенням кінострічок. Усе розпочалося з моменту, коли я вирішила, що хочу бути провідних у творенні фільмів. Після завершення навчання ми мали уже кілька фільмів, але не знали, що з ними робити. Тому вирішили познайомити українського глядача з ними, - каже Валерія. - Кінофоруми є найкращою платформою для цього. Глядач у файному місті гостинний, але водночас вибагливий та освічений."

Нагадаємо,  ІІІ Всеукраїнський форуму «КіноХвиля» триватиме у Тернополі  з 19 до 22 грудня. 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.