4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

До зйомок нового кліпу співачки ZOZULYA долучилися найкращі танцівники, артисти та навіть іноземні студенти

(0 голосів)
Автор 
on 17/12/2018

Після нещодавнього успішного дебюту, тернопільська співачка Василина Зозуля, що виступає  під творчим іменем ZOZULYA, вирішила не зупинятися на досягнутому. Нещодавно юна співачка завершила зйомки кліпу  на свою другу пісню «Йду на танці».

Cлова до нової пісні та ідеї для кліпу належать самій співачці та режисеру Юрію Вітяку. 

ZOZULYA розповідає, що пісня «Йду на танці», кардинально відрізнятиметься від попередньої дебютної «Чорне і біле». Основний месендж нового кліпу – танцюють всі!

"Нова пісня є танцювальною, молодіжною і під неї танцюватимуть усі, - переконана співачка. До зйомок долучилися кращі танцівники Львова, студенти іноземці. У кліпі танцюватимуть всі, навіть бабуся. Завдяки кліпу «Чорне і біле» про мене дізналася Україна, але тепер я хочу показати свою іншу, драйвову сторону."

Привітати на зйомками кліпу, окрім численних друзів прийшов і заступник міського голови Леонід Бицюра.

"Зовсім нещодавно познайомився із новою талановитою тернопільською зіркою ZOZULYA. Для мене є честю побувати на творчому процесі зйомок нового творіння, - поділився Леонід Бицюра. - Не даремно її називають «дівчина із космосу». Василина наповнена неймовірною енергією у поєднанні із справжньою жіночністю. Радію з того, що нашому місту справді є ким пишатися."

Зйомки відеоряду відбувалися у фотостудії «Комора Зайця».

Нагадаємо, про нашу землячку Василину Зозулю, виступає під творчим іменем  ZOZULYA, заговорила вся Україна після того, як за рекордно короткий час її кліп «Чорне і біле», набрав 1,5 мільйона переглядів.


Аліна Жайворонко

Останнє редагування Понеділок, 17 грудня 2018 10:36

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.