4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Кінострічку "Секс і нічого особистого" у Тернополі презентував Притула

(0 голосів)
Автор 
on 14/12/2018

Допрем’єрний показ українського фільму "Секс і нічого особистого" відбувся у Тернополі13 грудня. На прес-конференції української стрічки, відомий тернопільський шоумен Сергій Притула поділилився пікантними моментами зі зйомок кінокартини.

Романтична комедія «Секс і нічого особистого» – дітище шоумена Сергія Притули. Сценарій він писав разом зі своїми колегами по «Вар’яти-шоу» Володимиром Жогло, Валентином Сергійчуком, Володимиром Ковцуном та Віталієм Тильним. Режисерське крісло проекту посіла Ольга Ряшина. 

Ведучий зазначив, що прем'єрна кінострічка є франшизою, яка спочатку знімалась канадцями у Литві, через що адаптовувалась під українського глядача цілих 7 місяців. 

"До мене звернулися зробити адаптацію сценарію для українського глядача і я був дуже втішений, тому що в Україні завжди фільми чи серіали знімалися з погляду на те, що буде подальший перепродаж на Росію. І тут, коли тобі ставлять задачу чітко, що ні, ніяких інших ринків, що ми орієнтуємось на нашого глядача, зрозуміло, що ми з "Вар'ятами" взялись за цю роботу і писали сценарій близько 7 місяців. Він неодноразово перероблявся з огляду все таки на якісь речі, які стосуються ментальності українців. Якщо подивитись на канадський оригінал, то у ньому є дуже багато забороненого гумору, який для українців не є притаманний", – зазначив Притула.

Також Сергій Притула зазначив, що багато деталей фільму було змінено, оскільки в оригінальній стрічці у Канаді було надто багато відвертої еротики, яка ледь не переходила у порно, тому в Україні було вирішено створити легку та смішну комедію з легким еротичним присмаком, з акцентом на стосунках. 

"За останні три роки про український кінематограф заговорив світ. Цьому сприяли не лише режисери та сценаристи, а й ціла творча знімальна група, в тому числі і актори. Неабияке значення для Тернополя має участь відомого тернополянина у творенні кінострічки.- зауважив головаТернопільської кінокомісії, заступник міського голови Леонід Бицюра. - Зараз прозвучить банально, але цим акторам дійсно віриш. Їхнім емоціям і рухам. І ситуація, в яку потрапив головний герой Сергій, і яку прекрасно зіграв актор Роман Луцький, прямо під час перегляду фільму провокує на власні роздуми – а чи ж у мене в житті не траплялися такі лажі", - усміхається. 

Фільм став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Завдяки цьому держава виділила половину коштів, потрібних для створення фільму, а саме 13 млн. грн. із 26 потрібних. Прем'єра стрічки відбудеться 20 грудня.

Аліна Жайворонко

 

Останнє редагування П'ятниця, 14 грудня 2018 20:22

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.