4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Історичний бойовик "Король Данило" презентували у Тернополі

(0 голосів)
Автор 
on 23/11/2018


Всеукраїнська прем’єра історичного бойовика режисера Тараса Химича «Король Данило», відбулась у Тернополі 22 листопада.

Стрічка розповідає про правителя Галицько-Волинського князівства, згодом Короля Русі - Данила Галицького. Події фільму розгортаються у 1238 році.

"Фільм «Король Данило» є вже другим українським ігровим повнометражним фільмом, який повністю розкриває гранні Тараса Химича, - переконаний голова Тернопільської кінокомісії, заступник міського голови Леонід Бицюра. -Цей фільм дає можливість повернутися глядачеві в історичні події 12-го століття. Король Данило поважався на рівні з Монархами всієї Європи. Тарас узяв на себе досить непросте завдання, оскільки історичні фільми досить непросто знімати з технологічної сторони, і їхня зйомка є найдорожчою", - каже Леонід Бицюра.

У фільмі зіграла і тернополянка викладачка Тернопільської кіно школи Вероніка Шостак.

За словами актора Олександра Назарчука, який зіграв Ратибора, обладунки важили понад 20 кілограмів.

«Ратибор – це збірний образ, який полководцем, воєводою Короля Данила. Людина, яка позбавлена будь-яких моральних норм, - розповідає Олександл Назарчук. Меч та увесь костюм, насправді, є важкими. Знімальна зміна тривала близько 12 годин і витримати на собі усі обладунки було доволі важко.»

 

Зйомки фільму розпочалися у 2017 році. Відбувалися вони  майже на 30 локаціях на Західній Україні, а також у Запорізькій області. 90 відсотків фільмування відбувалося поблизу Львова.

 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.