4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Творча майстерня "Палітра тепла" готова приймати відвідувачів

(1 Голосувати)
Автор 
on 12/11/2018

Творча майстерня «Палітра тепла» відновила свою діяльність, та готова приймати відвідувачів.  Відкриття відбулося до  Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, 9 листопада.

Оновлена мистецька студія «Палітра тепла» розширила спектр своєї діяльності. Відтепер, окрім виставки пізнаваних за авторством унікальних робіт від креативних досвідчених майстрів, проводитимуться майстер-класи у різноманітних техніках як для дітей, так і для дорослих. 

"Назва нашої майстерні зародилася вже давно, коли ми з чоловіком ще працювали вдома, - розповідає  майстер техніки фелтинг (валяння), власниця майстерні «Палітра Тепла» Оксана Чмиленко. -Потім ми почали «виходити в люди» зі своїми роботами. Чоловік на виставки картин, в мене виставки моїх робіт із вовни.  З часом, «Палітра тепла» об’єднала ще більш абстрактні поняття – майстерність та добро. Цього літа ми провели 15 майстер-класів, на центральних вулицях міста, для дітей з обмеженими можливостями, людей поважного віку, дітей з неблагополучних сімей. І ми раді, що змогли корисно послужити цим людям", - додає Оксана Чмиленко.

Привітати сім’ю Чмиленко з відкриттям оновленої мистецької студії, прийшло чимало друзів, майстрів та поціновувачів їхніх робіт. Долучився до привітань заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

"У цій майстерні, як ніде інше, мешкає душевне тепло, домашній затишок та позитивні емоції. Все це завдяки добрій енергетиці, яку вклали в це місце Оксана з Олександром. Вони багато зусиль доклали для того, щоб «Палітра тепла» відновила свою діяльність. Багато майстер-класів, тренінгів та виконаних робіт, допомогли їм у цьому. Я впевнений, що вподальшому творча майстерня «Палітра тепла», продовжуватиме радувати своїми мистецькими творіннями тернополян", - зазначив Леонід Бицюра.

Однією з гостей була народний майстер України із села Базаринці Збаразького району,  Галина Михальська. Жінка виготовляє намиста та інші прикраси з 2013 року. Розповідає, що спонукала її до творчості декретна відпустка. 

"Саме з народженням дитини у мене народилось бажання творити. Колись раніше я знайшла у бабусі котильйон, який спочатку служив запрошенням на танець хлопця, а потім для тих же хлопців був оберегом коли вони йшли служити в армію. Ця прикраса  своєю унікальністю та технікою виготовлення мені надзвичайно сподобалась. Можливо саме цей котильйон, теж був поштовхом до початку створення прикрас. У декретній відпустці почала вивчати різні техніки бісероплетіння і це мене захопило", - розповіла Галина Михальська.

Під час відкриття «Палітри тепла», радник міського голови з соціальних питань Ольга Гордієнко,  вручила подяки міського голови майстрам за активну участь у проведенні благодійних майстер-класів в рамках літнього проекту «Віра, надія, любов. Мистецькі ярмарки». Шестикласникам Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи імені І. Герети за перемогу у квесті на знання народного мистецтва вручили сертифікати на участь у майстер-класах творчої майстерні. Також відзначили учасниць дефіле «Теплий дотик» та «Дефіле у вишиванках», які не чують.  Та колектив модельного агенства Selfie models group за підтримку у підготовці до дефіле юних моделей.

На завершення, тернопільська співачка Надія Гураль, під акомпанемент гітариста Віталія Кічка, виконала пісню «Палітра тепла». Автором слів пісні є Оксана Чмиленко.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.