4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

В обласній науковій бібілотеці відбулися заходи до Всеукраїнського дня бібіліотек

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 29/09/2018

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулися заходи, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, в рамках проведення «Бібліофесту- VIII: Тернопільські читання по-особливому». В урочистостях взяв участь заступник міського голови міста Леонід Бицюра.

« Бібліотеки зараз переживають трансформацію. Тому ми повинні бути сильнішими, креативнішими, ще більш творчими, - зазначив Леонід Бицюра. - Професія бібліотекаря увійшла в список професій, що зникають. Але я вважаю, що професія бібліотекаря після переродження буде найбільш затребуваною. Тернопільські бібліотеки є пріоритетними у місті. Вони є центрами суспільної активності. А обласна бібліотека виступає ще і видавничим домом. І у цьому є заслуга кожного працівника».

Заступник міського голови також вручив Подяку міського голови колективу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

« Сьогодні ми зібрались аби вшанувати працю наших працівників та усіх тих, що нам допомагають, - каже директор ТОУНБ Василь Вітенко. - Згодом завершаться ремонтні роботи і наша бібліотека стане окрасою міста. Ми маємо велике майбутнє, у нас  перспективні напрацювання, проекти, спонсорська допомога.»

Останнє редагування Субота, 29 вересня 2018 14:17

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.