4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Колекцію артбуків «Мого народу гілочка тернова» презентували у Архикатедральному Соборі

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 26/09/2018

Фестиваль «Бібліофест – VIII "Тернопільські читання по-особливому», розпочався у Архикатедральному соборі з презентації  артбуків про життя та діяльність релігійних діячів Тернопілля. 

Фестиваль у Тернополі проводиться уже восьмий рік поспіль. На відкритті представили колекцію артбуків «Мого народу гілочка тернова», яка вміщає життя та діяльність представників духовенства з Тернопільщини..

«У нас сьогодні особливі книжечки. Ми хочемо розповісти у них про тих особистостей, які ніколи не були політиками, але вони заслуговують на те, щоб про них знали та говорили, - розповідає директора Тернопільської центральної бібліотечної системи Світлани Козелко. - Бо вони служили всім серцем Богу та Україні. Ми дуже раді, що маємо можливість сьогодні презентувати колекцію артбуків у нашому Тернопільському храмі для наших особливих тернополян.»

Заступник міського голови Леонід Бицюра зазначив, що Тернопільські артбуки вікликали неабияке захоплення у відвідувачів Форуму видавців, що відбувся на днях у Львові: «Зважаючи на те, що вирізнитися при такій великий кількості різноманітної літератури було досить не просто, нам вдалося привернути увагу відвідувачів форуму своєю цікавою новою ініціативою арт-буків. Ці книги далися своїм авторам великою працею, хвилюваннями та натхненням. Я дуже радий, що наша колекція постійно збільшується. І ми можемо з Богом доносити думки, напрацювання, ідеї, які дали нам ці знакові особистості», - каже Леонід Бицюра.

Колекція складається з 12-ти артбуків. Після презентації вони поповнять колекцію бібліотечних фондів Тернополя.

Отець Віталій Козак розповідає, що артбуки охоплюють цілий ряд  історій відомих для Тернопільщини священослжителів: «Цей проект розкриває уже забуті сторінки історії краю та людей, які є для нас знанні та, можливо, не справедливо забуті.»

Останнє редагування Середа, 26 вересня 2018 22:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.