4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура
Культура

Культура (172)

Чомусь в Україні високопосадовці не надають великого значення культурі, та й фінансується вона в державі за залишковим принципом. Лише коли у владі з’являється людина, котра розуміє, що, втративши культуру й мову, нація втрачає ідентичність і їй уже немає змісту вигравати війну, у людей від культури й мистецтва відкривається друге дихання. Таке друге дихання відкрив нам заступник міського голови Тернополя, кандидат у народні депутати України від об'єднаних сил націоналістів у Тернополі  Леонід Бицюра.

За підтримки Тернопільської кінокомісії у Файному тривають зйомки документального фільму-портрету «Шлях до світанку». Стрічка оповідає про долі малолітніх політв‘язнів Західної України.

Уперше Тараканівський форт на Рівненщині стане головною локацією для зйомок фільму.За сприяння Державного агенства України з питань кіно та за підтримки Асоціації кінокомсій України, Тернопільської кінокомісії зокрема Державного історико-культурного заповідника міста Дубно, Дубенського гарнізону  там уже з 2 липня стартують зйомки лицарської казки-фентезі “Джура-Королевич”.  

 

Фото з мережі

 

Сеанси кінo під відкрити небoм розпочалися на Циганці.

Успішний актор, співак та каскадер, тернополянин Олександр Алексєєв 19 червня відсвяткував свій 29-й день народження.

Більче-Золоте Борщівського району- в переліку 20 сіл  IV Всеукраїнського конкурсу « Неймовірні села України».

Режисер популярних, українських кінострічок “Червоний” та “Позивний Бандерас” Заза Буадзе  відвідав Тернопіль 17 червня. 

Етно-гастрономічний фестиваль "Галицька дефіляда" відбудеться 14-16 червня у парку імені Тараса Шевченка.

Шостий щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кіно Фест» тривав у Тернополі з 31 травня по 9 червня. Його відвідали більше двох тисяч тернополян, загалом  абсолютно безкоштовно було показано 6 стрічок у конкурсній програмі.

У рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації та телебачення «Кінохвилька», пройшов конкурс на найкращий соціальний ролик. Підведення підсумків конкурсу та нагородження учасників відбулося сьогодні у бібліотеці – музеї «Літературне Тернопілля». 

Сторінка 1 з 13