4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Історія

Музей національної слави створили у Тернополі

(0 голосів)
Автор 
on 29/08/2019

Проект «Музей національної слави» презентували у Тернопільському Галицькому коледжі ім. В'ячеслава Чорновола на День міста, 28 серпня. 

Проект був реалізований завдяки перемозі у Громадському бюджеті Тернополя серед малих проектів минулого року. 

Директор навчального закладу Марія Баб'юк розповідає, що музей функціонуватиме не як місце для зберігання експонатів, а стане сучасним молодіжним простором цілого міста: 

"Цей музей повинен стати потужним молодіжним центром, об’єднати молодь для проведення різних заходів, зустрічей та онлайн-конференцій, -  Марія Бабюк. – Власне, у цьому була його основна мета – створити простір, який буде оснащений не лише атрибутикою та ілюстраціями, що демонструють славетні сторінки історії України від найдавніших часів до наших днів, а й забезпечений потужним технічним оснащенням для проведення різних інтерактивних заходів".

Також директор зазначила, що дос творення “Музею національної слави” долучилось чимало кошлишніх студентів коледжу, які боронять або боронили наші землі під час російсько-української війни. Багато з них прийшло на презентацію проекту.

“Проект стане лекторією для усіх організацій міста та пересічних тернополян, - каже керівник Тернопільського осередку ВГО “Сокіл” Богдан Бутковський. - Це стане цікавою платформою для спілкування, джерелом для свторення ідей по розвитку міста та навіть національно-визвольних ідей. Адже стіни прикрашені важливими постатями української держави стануть прикладом для наслідування для тернопільської молоді”.

Заступник міського голови Леонід Бицюра зазначає, що основною метою проекту є створення просторо, яке буде надихати молоде покоління:

“Я переконаний, що тут творитиметься майбітнє нашого міста та України. Ця площадка з новітнім технічним обладненням, яке допоможе підтримувати онлайн контакт з іншими містами та країнами. А Герої України всіх віків, які представлені на стендах, додаватимуть сили до подальших звершень”, - зазначає Леонід Олексійович.

У фондах музею уже представлені інформацйні стенди, а в подальшому там планують поставити макети стародавнього одягу та зброю різних епох.

Аліна Жайворонко

Фото: Тернопільська міська рада

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.