4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Історія

До 100-річчя створення ЗУНР у Тернополі відбулось спецпогашення марок та конвертів

(0 голосів)
Автор 
on 02/11/2018

Урочисте спецпогашення  марок та конвертів спеціальним поштовим штемпелем, виготовленим з нагоди 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Відбулось  погашення  1 листопада у ТЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Місце для проведення погашення обрали не випадково. Адже саме у приміщенні теперішньої Тернопільської школи №4,  у листопаді 1918 року працював уряд ЗУНР. 

На спеціальній марці зображений Галицький лев на синьому тлі. На конверті світлина Тернопільської школи №4.

"Укрпошта традиційно відзначає всі найважливіші події, які відбуваються у суспільному житті, погашенням поштових марок та конвертів, - розповіладиректор Тернопільської філії «Укрпошта» Любов Гринчишин. – Спецпогашення має особливе значення  для філателістів, які збирають ювілейні марки та конверти. А ми раді долучитися до увіковічення подій сторічної давності."

На урочистому заході також був присутній і заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, який також наголосив на важливості захисту української державності та єдності громадян.

"Вагомий історичний момент, який ми сьогодні відзначаємо, має бути фундаментом політичної волі керівників нації. Ця воля має розвиватися при непростих умовах в державі і повинна мати місце від найбільших до найменших державних інституції. Якщо пригадаємо історію, то ЗУНР та УНР мали своїх противників – сусідів-ворогів. Тільки наші предки все ж змогли об’єднатися, незважаючи на складні перипетії. Нехай ця подія буде для нас уроком того, як ми повинні бути єдині, бо у цьому наша міць", — поділився Леонід Бицюра.

Після привітань тернопільська влада спільно з філателістами та представниками укрпошти погасила марки спеціальним поштовим штемпелем та закріпила урочистість підписами.


Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.